Autor Téma: facebook  (Přečteno 8085 krát)

pete132

  • Host
facebook
« kdy: 23. 09. 2011, 21:15:01 »
Dobrý den, poslední dobou mi vůbec nejde načíst stránka facebooku (www.facebook.com), prohlížeč vždycky hodí chybu nevíte někdo co s tím? díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


podzim

  • Host
Re: facebook
« Odpověď #1 kdy: 23. 09. 2011, 21:55:58 »
jakou presne chybu,jesi si treba v praci tak to muzes mit zablokovany, jaky mas prohlizec ?


pete132

  • Host
Re: facebook
« Odpověď #2 kdy: 24. 09. 2011, 08:58:43 »
No právě, že doma, zkoušel jsem už snad všechny prohlížeče.. Kromě mě na ten comp nikdo jinej neleze tak nevím čím to. Prohlížeč vždycky hodí chybu: Požadovanou stránku nelze naléz, nebo tak něco. díky


Roman Seidl

  • Host
Re: facebook
« Odpověď #3 kdy: 24. 09. 2011, 16:05:49 »
Jaké prohlížeče používáš?Taky s tím FB mám posledních pár dní problém.V Maxthonu3 se mi zobrazí pouze horní modrá lišta a zbytek stránky je prázdný.V IE9 se mi to ale zobrazuje v pohodě.Mám dojem, že soudruzi vývojáři na FB kteří neustále vymýšlejí nějaký nový uživatelsky nesmyslný "vylepšení"možná udělali někde chybu...  ;D


milhaus

  • Host
Re: facebook
« Odpověď #4 kdy: 24. 09. 2011, 23:23:04 »
Ahoj nelezu sice na sociální sítě,ale pokud se ti zobrazuje tato chyba pouze na tomto připojení je to průser.Pokud se ti to občas zobrazuje i na jiných servrech,tak si restni modem a to určo modem s wifinou,já to dělam tak jednou za měsíc.(nevim proč se ty modemy zasíraj ale 24hod po dobu x dní nějak nezvládají.Totok je jedna z možných příčin problému.Prohlížeč asi tak nějak neřeš.Na XP,Vista,Seven používáme (2 pc) FF a krom toho co jsem ti popsal nic jinýho.Jinak písni a juknu blíže

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


sw4all.cz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • dostupný software
Re: facebook
« Odpověď #5 kdy: 27. 09. 2011, 07:51:07 »
Jj, facebook lákadlo pro ....
Nainstaluj si do PC nějakou čistící utilitu (CCLeaner) a odstraň všechny cookies z počítače.
Doporučuji ve FF odstranit nejen historii procházení, ale i odstranění všech uložených hesel a ještě k tomu bych vytvořil nový profil.
Před ukládáním hesel v prohlížeči proveď důkladnou antivirovou kontrolu a použij Hijackthis kontrolu.
Hijackthis si stáhni zde:
hijackthis - česky
Návod je zde:
http://www.hijackthis.cz/

Jako další věc, vyhledej a odstraň veškerý spyware.
Free alternativ i online skenerů jsou mraky.

Jako poslední rada je, zapomeň na facebook a jeho "doplňkové aplikace" a založ si pro komunikaci s kamarády vlastní fórum i třeba zdarma na endora.cz. Pár kliknutí a máš vlastní web.

Já osobně jsem tak před 3 roky spáchal na facebooku virtuální sebevraždu - suicidemachine a nikdy tam nevlezu. Obdobně se stavím i k Skype apod. Mám několik vlastních chatovacích programů a nepotřebuji super zabordelenou, zaspamovanou,.....aplikaci a to ani v PC ani virtuálně.

Pokud budeš potřebovat podrobnou radu s odstraněním havěti z PC, obrať se na toto fórum:
http://www.viry.cz/forum/viewforum.php?f=19
« Poslední změna: 27. 09. 2011, 07:56:53 od sw4all.cz »


Maruš

  • Host
Re:facebook
« Odpověď #6 kdy: 18. 08. 2012, 11:06:10 »
Měla jsem stejný problém, zobrazovala se jen horní lišta. Nefungovalo mi to ani na Chrome ani na IE. Začala jsem proto používat m.facebook.com ten však taky přestal adekvátně zobrazovat aplikace. Řešení bylo nakonec velmi jednoduché, stáhla jsem si novou verzi prohlížeče (Chrome) a vše jede jak po másle :)