Autor Téma: Velký problém - potřebuji pomoc  (Přečteno 8453 krát)

rambo

  • Host
Velký problém - potřebuji pomoc
« kdy: 10. 08. 2012, 13:34:43 »
Zdravím,
mám větší problém.
Včera jsem si založil účet v Outlook Expressu, zadal jsem svou e-mailovou adresu a pak zvolil Nástroje -> Synchronizovat vše.
A ejhle . . .

Dnes jsem se přihlásil na svůj mail způsobem, jako jsem se přihlašoval dřív - přes internetový prohlížeč - přes Seznam.cz
a v mé e-mailové schránce nebyla ani 1 doručená zpráva, protože všechny byly přesunuty do mého PC - do aplikace Outlook Express.
Potřeboval bych dostat všechny zprávy zpět do e-mailové schránky na internetu - Seznam E-mail.
Za každou odpověď vřele děkuji,

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


rambo

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #1 kdy: 10. 08. 2012, 13:37:11 »
A pokud budete potřebovat, upřesním další informace, pokud to bude potřeba k řešení tohoto problému.
Díky.  :)


Kikin

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #2 kdy: 10. 08. 2012, 17:41:18 »
Jelikož je Outlook express od Microsoftu zkusil bych se zeptat na:
http://answers.microsoft.com/cs-cz/


karaipuku

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #3 kdy: 10. 08. 2012, 21:42:11 »
nevim tak mi napada jen poslat si všechny mejly sam sobe zpet tim je dostanes do svych prijatych zprav ale nejdrive je treba v outlocku v nastaveni uctu zaskrtnout moznost zachovat na serveru kopii snad to pomuze


rambo

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #4 kdy: 11. 08. 2012, 21:12:23 »
nevim tak mi napada jen poslat si všechny mejly sam sobe zpet tim je dostanes do svych prijatych zprav ale nejdrive je treba v outlocku v nastaveni uctu zaskrtnout moznost zachovat na serveru kopii snad to pomuze

No, to si dám . . .
Těch mailů je přes 600 . . .
Díky za odpověď.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Mám

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #5 kdy: 13. 08. 2012, 09:04:36 »
V MS Outlook 2010 je možnost: Označiť v Doručenej pošte všetky správy (Ctrl A), vybrať možnosť Poslať ďalej a zadať svoju adresu.
Hádam je to tak aj v Outlook Express


rambo

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #6 kdy: 13. 08. 2012, 20:06:28 »
V MS Outlook 2010 je možnost: Označiť v Doručenej pošte všetky správy (Ctrl A), vybrať možnosť Poslať ďalej a zadať svoju adresu.
Hádam je to tak aj v Outlook Express

Moc děkuji za odpověď, ale tohle nepomohlo . . .
Při označení všech e-mailů a při jejich přeposlání zpět na mojí e-mailovou adresu mi Outlook Express ohlásil chybu při odesílání.


karaipuku

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #7 kdy: 14. 08. 2012, 08:23:46 »
Vypada to ze mas spatne nastaveneho outlocka pro odchozi postu.Seznam ma tusim moznost automatickeho nastaveni emailoveho klienta a jinak tady je i napoveda jak nastavit postovni ucet http://napoveda.seznam.cz/cz/email/nastaveni-programu/outlook-a-dalsi-postovni-programy/nastaveni-outlook-express/pop3-outlook-express/ jinak mi nic jineho nenapada


rambo

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #8 kdy: 14. 08. 2012, 15:13:12 »
Vypada to ze mas spatne nastaveneho outlocka pro odchozi postu.Seznam ma tusim moznost automatickeho nastaveni emailoveho klienta a jinak tady je i napoveda jak nastavit postovni ucet http://napoveda.seznam.cz/cz/email/nastaveni-programu/outlook-a-dalsi-postovni-programy/nastaveni-outlook-express/pop3-outlook-express/ jinak mi nic jineho nenapada

Právě na tohle video jsem se díval, když jsem si v Outlooku založil účet.
Postup jsem přesně provedl a pak došlo k mému problému, když jsem synchronizoval příchozí zprávy ze Seznam E-mailu.
Nicméně si opravdu cením všech odpovědí.
Jinak jsem si z Outlooku zkusil na svojí e-mailovou adresu poslat mail (bez přílohy) a v pohodě mi došel . . .


lubo

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #9 kdy: 17. 08. 2012, 17:54:47 »
Problem je v nastaveni konta v Nastroje / Ucty / vlastnosti / upresnit a dole je moznost zaskrtnout "zachovavat na servri kopii zpravy". Doporucuju taky "odebrat ze serveru po odstraneni ze slozky Odstranena posta". Kdyz prvni moznost neni aktivni, Outlook PRESOUVA do PC, nekopiruje.


rambo

  • Host
Re:Velký problém - potřebuji pomoc
« Odpověď #10 kdy: 22. 08. 2012, 12:50:25 »
Problem je v nastaveni konta v Nastroje / Ucty / vlastnosti / upresnit a dole je moznost zaskrtnout "zachovavat na servri kopii zpravy". Doporucuju taky "odebrat ze serveru po odstraneni ze slozky Odstranena posta". Kdyz prvni moznost neni aktivni, Outlook PRESOUVA do PC, nekopiruje.

Děkuji, v tom jsem měl chybu.