Autor Téma: Převod z formátu MP3  (Přečteno 6366 krát)

Beru

  • Host
Převod z formátu MP3
« kdy: 11. 01. 2012, 22:10:42 »
Kdo mi prosím poradí s výběrem programu :'(.Potřebuju převést soubory z formátu MP3 do formátu DVD....už si fakt nevím rady ::).Díky za dobrý tip ;)
« Poslední změna: 12. 01. 2012, 01:11:15 od Ondřej Špulák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #1 kdy: 12. 01. 2012, 14:50:23 »
To asi nepůjde, mp3 jsou hudební soubory a dvd jsou videa. Je to jak jabka převádět na hrušky :(


Beru

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #2 kdy: 13. 01. 2012, 14:22:12 »
To jo ale já mám videa nahrané z mobilu a ty jsou ve formátu Mp4 a je to video né hudba ;).A video co mám nahrané z foťáku tak jsou ve formátu MOV.Které si převádím na DVD(pal) a vypaluju na DVD a právě potřebuju převést ty videa Mp4 do formátu MOV nebo já nevím do jakého a právě v tomhle potřebuju poradit  ;).Jestli to jde a jestli je na to nějaký program :-D.


vimpi

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #3 kdy: 13. 01. 2012, 16:57:30 »
Zkus Freemake Video Converter. Možná, že to s tím půjde.


Jindra

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #4 kdy: 13. 01. 2012, 17:34:05 »
Na převod čehokoli do čehokoli mě nejlíp slouží FormatFactory http://www.slunecnice.cz/sw/format-factory/
Převede video, obrázky, zvuk, prostě cokoli a navíc je v češtině, je zadarmo, je jednoduchý a dovoluje i základní ořez videa a mnoho dalšího.
Pokud si s tím neporadíš, tak se klidně napiš na end.0@seznam.cz

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ivan z Košic

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #5 kdy: 13. 01. 2012, 17:34:53 »
To jo ale já mám videa nahrané z mobilu a ty jsou ve formátu Mp4 a je to video né hudba ;).A video co mám nahrané z foťáku tak jsou ve formátu MOV.Které si převádím na DVD(pal) a vypaluju na DVD a právě potřebuju převést ty videa Mp4 do formátu MOV nebo já nevím do jakého a právě v tomhle potřebuju poradit  ;).Jestli to jde a jestli je na to nějaký program :-D.
    Mam otazku,MOV subory neprehra ziadny DVD prehravac-preto ja prevadzam MOV pomocou FormatFactory do AVI,alebo MPG-tento program ma viac moznosti,prevadza hudbu,fotky aj video,je free a CZ/SK


vimpi

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #6 kdy: 16. 01. 2012, 16:46:21 »
Zkus Freemake Video Converter. Možná, že to s tím půjde. A je zadarmo na Slunečnici.


Beru

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #7 kdy: 17. 01. 2012, 10:50:50 »
Děkuji všem za tipy  ;)....pozkouším a uvidím  :)


farkraj

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #8 kdy: 17. 01. 2012, 18:54:58 »
 Pro  "Beru" měl by ses rozmyslet co vlastně chces  přečti si co vlastně sám píšeš a v čem chceš vlastně poradit máš v tom troch chaos kámo  pokud máš z foťáku nebo z čekoli jiného soubory ve formátu   " MOV "  tak aby ses na ně mohl dívat na dívku tak si je musíš převést buď do  MPEG ----- nebo AVI  žáleží jaké formáty tvůj DVD přehávač podporuje,, jedno je ale jisté z MP3-- DVD nikdy
 neuděláš,,no a co se týče těch videí v mp4  tak si je převeď do MPEG a bude ti to šlapat v dívku  žáleží v čem ty mp4 chceš přehrávat


 doufám že je to srozumitelné


Beru

  • Host
Re:Převod z formátu MP3
« Odpověď #9 kdy: 19. 01. 2012, 15:40:34 »
Já v tom jasno mám a více lidí pochopilo co chci jen vy ne.Děkuji všem co mi pomohli už to mám převedená a přepálené a funguje to :-D ;D.