Autor Téma: Automatický překlad stránek z angličtiny.  (Přečteno 26715 krát)

Petr Boura

  • Host
Automatický překlad stránek z angličtiny.
« kdy: 29. 05. 2010, 00:00:09 »
Dobrý den , povedlo se mi něco užitečného smazat z ntb , ale nevím co ? V exploleru ,Win 7 jsem měl tlačítko - automatický překlad a všechny angl. stránky se po otevření přeložily do češtiny. Ke zvolení byla i němčina. Když hledám v akcelerátorech tak toto tam není. Co to mohlo být. Poradí někdo? Díky. :P

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jozko

  • Host
Re: Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #1 kdy: 29. 05. 2010, 08:48:59 »
Jít na stránku http://www.google.com/intl/sk/toolbar/ie/index.html vyber jazyk jaký chceš. Pak dej instalovat panel nástrojů Google. Automatický překlad ti dovolí překládat různé jazyky kromě Angličtiny a Němčiny. A přeloží ti do různých jazycích.

Hodně štěstí.                 :D :)


Petr Boura

  • Host
Re: Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #2 kdy: 29. 05. 2010, 22:02:14 »
To je ono. Už to zase běží, jen jsem si to našel v českých Google. Velice děkuji. Boura ;)


karinka

  • Host


Kateřina

  • Host
Re:Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #4 kdy: 16. 05. 2012, 21:22:38 »
Díky za odkazy na automatické překládání na Google a Mozilla Firefox ale co Explorer?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #5 kdy: 16. 05. 2012, 21:52:31 »
Dobrý večer, pro Internet Explorer doporučuji stáhnout doplněk zde že slunečnice.
 http://www.slunecnice.cz/sw/prekladac-britanik/britanik-pro-ie/
Více informací = rychlejší odpověď


benži

  • Host
Re:Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #6 kdy: 17. 05. 2012, 05:54:58 »
Pokud chceš překládat v Exploreru zdarma,tak postupuj naprosto stejně jak ti radí
"karinka" v případě firefoxu,tedy---http://translate.google.com/translate_tools?hl=c

a tlačítko "česky"-vytáhni na lištu "oblíbené položky".


mluno

  • Host
Re:Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #7 kdy: 21. 05. 2012, 14:40:00 »
V těch překladech se občas člověk dozví věci. Já osobně preferuju angličtinu, které příliš nerozumim, před angločeštinou které nerozumim vůbec. Nicméně asi před týdnem jsem omylem kliknul na nějaké tlačítko na stránce a to byla zábava. Třeba jsem se dozvěděl o pískové paměti (v originále shadow memory), ještě půl dne jsem padal smíchy. A do teĎ nevim, kde vzal překladač ten písek, když shadow je přece stín.
Ale ještě větší prča je, že některé firmy používají přegůglovanou češtinu jako svojí prezentaci (viděl jsem to u několika polských firem).


Svatoslava

  • Host
Re:Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #8 kdy: 02. 01. 2014, 09:50:40 »
V těch překladech se občas člověk dozví věci. Já osobně preferuju angličtinu, které příliš nerozumim, před angločeštinou které nerozumim vůbec. Nicméně asi před týdnem jsem omylem kliknul na nějaké tlačítko na stránce a to byla zábava. Třeba jsem se dozvěděl o pískové paměti (v originále shadow memory), ještě půl dne jsem padal smíchy. A do teĎ nevim, kde vzal překladač ten písek, když shadow je přece stín.
Ale ještě větší prča je, že některé firmy používají přegůglovanou češtinu jako svojí prezentaci (viděl jsem to u několika polských firem).


Petr

  • Host
Re:Automatický překlad stránek z angličtiny.
« Odpověď #9 kdy: 03. 01. 2014, 11:05:19 »
Svatoslava je ***.

Jinak si nelze tvůj příspěvek vyložit. Proč prohledáváš stará témata a odpovídáš cizí odpovědí ?