Autor Téma: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?  (Přečteno 19531 krát)

Dita

  • Host
Ahojky mám Windows 7 home premium.Měla jsem Internet Explorer 8.Dlouhou dobu mě při každém otevřená prohlížeče informovali,že je k mání nová verze (9).Včera jsem se naštvala a novou verzi jsme si stáhla a nainstalovala.Ovšem když jsm otevřela prohlížeč moc nadšená jsem nebyla....=( proto mám dotaz...Jak to mám udělat,abych měla zase starou verzi???Pokoušela jsem se stáhnout 8,ale když jsem instalovala řeklo mito,že to nepodporuje operační systém (mám 32 bit).Lidi co s tím???Neznáte nějakou stránku kde bych stáhla verzi 8 pro Windows 7 32 bit??? Ozvěte se pls...děkuju.Dita.
« Poslední změna: 03. 07. 2011, 01:08:32 od Ondřej Špulák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ivan

  • Host
Re: Pls poraďte mi....=)
« Odpověď #1 kdy: 29. 06. 2011, 13:15:11 »
precitajte si diskusiu na tema: IE 9 zo dna 21.04.11.mal som tento problem a tam sa to vyriesilo


monza

  • Host
Re: Pls poraďte mi....=)
« Odpověď #2 kdy: 29. 06. 2011, 14:02:06 »
Pro-"Dita"

Start-počítač-odinstalovat nebo změnit program--v levém sloupci :zobrazit nainstalované aktualizace-aktualisace ie9 -odinstalovat----hotovo


pacho

  • Host
Re: Pls poraďte mi....=)
« Odpověď #3 kdy: 02. 07. 2011, 19:31:56 »
start
všetky programy
príslušenstvo
systémové nástroje
obnovovanie systému

potom to obnov ku dátumu ktorý ti ponúkne
a to aspoň jeden deň predtým ako si nainstalovala nový IE

ak to nepojde
tak potom
start -
ovládací panel
odinštalovať program

a keď to odinštaluješ 
tak si vygoogli IE 8 - download
stiahnu a nainštaluj IE 8
eto vsjo

ak by to nešlo daj vedieť
pachopacho@seznam.cz


monza

  • Host
Re: Pls poraďte mi....=)
« Odpověď #4 kdy: 02. 07. 2011, 21:20:46 »
Chlape,neraď tady blbiny.rada ode mne je správná a už vícekrát využitá!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #5 kdy: 04. 07. 2011, 01:28:36 »
Pro "pacho" :
Když něčemu nerozumím, tak se tím nemusím veřejně chlubit. Tvoje rada je ŠPATNÁ !

Obnovení systému je nástroj, který se ná použít až v nejvyšší nouzi. A ta nenastala, protože podle jednoduchého postupu od "monza" publikovaném zde již před třemi měsíci lze IE9 snadno odinstalovat. A žádné googlování a stahování IE8 není potřeba, po odinstalaci IE9 bude v PC automaticky předchozí verze IE.


pacho

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #6 kdy: 05. 07. 2011, 16:26:06 »
Pro Franta - keby si si prečítal pozorne - toto
Ahojky mám Windows 7 home premium.Měla jsem Internet Explorer 8.Dlouhou dobu mě při každém otevřená prohlížeče informovali,že je k mání nová verze (9).Včera jsem se naštvala a novou verzi jsme si stáhla a nainstalovala.Ovšem když jsm otevřela prohlížeč moc nadšená jsem nebyla....=( proto mám dotaz...Jak to mám udělat,abych měla zase starou verzi???Pokoušela jsem se stáhnout 8,ale když jsem instalovala řeklo mito,že to nepodporuje operační systém (mám 32 bit).Lidi co s tím???Neznáte nějakou stránku kde bych stáhla verzi 8 pro Windows 7 32 bit??? Ozvěte se pls...děkuju.Dita.

nenadával by si  a nepísal by si - otvorene že tomu nerozumieš - len pre teba - Obnovení systému je nástroj, který se ná použít až v nejvyšší nouzi. ako si napísal a niekto potrebuje obnovenie niečoho čo ostalo.
Ak raz sú preinštalované registre tak by mohlo pomocť iba návratom na povodnu poziciu .
A ešte len pre teba - 
skús si premyslieť tú kravinu čo si napísal :
po odinstalaci IE9 bude v PC automaticky předchozí verze IE.

Tak si to skús na vlastnom kompe, či sa ti to vráti na povodnu verziu a potom tu zakaduj svojimi nezmyslami. Dobrý večer stará mama - Franta


monza

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #7 kdy: 05. 07. 2011, 18:42:43 »
Pro "Pacho"
nebudu se zabývat tím sci-fi co jsi zde sesmolil.snad jen jedno:
kraviny promýšlej ty chasníku.Po odinstalaci aktualizace IE9,bude v PC automaticky Předchozí verze IE i když ti to nejde na rozum,teda aspoň tady u nás v Čechách.Kapišto "Bratře"?


Martin

  • Host
Pacho je hloupý a arogantní namyšlenec !
« Odpověď #8 kdy: 05. 07. 2011, 23:35:04 »
Pacho, ten kdo tomu nerozumí jsi opravdu ty !!!

Kdyby mě nepředběhl Franta, tak bych ti napsal téměř doslova totéž co on. Monza s tím má určitě taky dost zkušeností, když to byl právě on, kdo před těmi asi 3 měsíci dobře poradil Ivanovi a tomu se to podle té rady taky povedlo. A na rozdíl od Dity byl slušný, oznámil že se podařilo a poděkoval.

Tvoje druhá odpověď je ještě mnohem hloupější než ta první. A to především pro závěrečnou radu "Tak si to skús na vlastnom kompe". Právě tos měl totiž udělat ty (zkusit si to) předtím, než sem takový blábol pošleš. A Franta není pro tebe žádná stará mama jen proto, že je zkušenější uživatel PC než ty!

Příště raď co víš nebo se řiď příslovím "MLČETI ZLATO".


Tomik

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #9 kdy: 06. 07. 2011, 20:06:36 »
zakázal jsem IE v programech a funkcích a mám klid...přešel jsem na Operu která je neuvěřitelně rychlá a vůbec nezatěžuje systém....(to same bylo uváděno u IE9 a přesto byl v mém pc pomalý a ještě více zatěžoval CPU přestože všude deklarováno využití GPU)...tak jsem byl zklamán a laboroval.....VŘELE DOPORUČUJI


monza

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #10 kdy: 06. 07. 2011, 20:31:55 »
Pro "Tomik"
Máš to poněkud popletené.Využití grafické akcelerace v IE9 je přímo závislé na typu grafické karty,kterou máš v PC.vyzkoušet můžeš takto: IE9-nástroje -možnosti internetu--upřesnit--a jestliže je řádek podpory graf. akcelerace zešedlý tak podporu nemáš.To je tvůj případ.

IE zakázat nelze neboť je součástí systému. 
Tak tomíku ještě se párkrát vyspíš a zlepší se to. :)


pacho

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #11 kdy: 09. 07. 2011, 15:58:21 »
Pre Martin - hloupy a arogantní namyšlenec si tu ty , ty vole mám w7 odinstaloval som odtial
ie9 a môj komp nie a nie sa vrátit na pozíciu ie 8 , čím to asi len bude ?
asi to bude tou namyslenostou a aroganciou martina, ze by sa zlakol ?
sa preber.


monza

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #12 kdy: 09. 07. 2011, 19:42:38 »
Pro "Pacho"
Je to nemožné aby jsi odstranění aktualizace nemohl provést.
Musíš dělat chybu v postupu. Popiš tvůj postup.


Ivan

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #13 kdy: 09. 07. 2011, 22:51:56 »
21.4.11 som zalozil tento problem s IE9 a na zaklade rady od Monza som to aj zdarne urobil,tak neviem co sa stale s tym serete!!! tuto diskusiu zalozila Dita,ale nema ani tolko snahy aby dala vediet,ci sa jej to podarilo a Vy ostatni sa tu natahujete ako male deti, ja mam 61 r.,ale toto co robite je otrasne !!


monza

  • Host
Re: Jak vrátit do počítače Internet Explorer 8 namísto IE9?
« Odpověď #14 kdy: 09. 07. 2011, 23:24:29 »
Ten monza jsem právě já a celou dobu se to snažím "pachovi" vysvětlit.Jasný?