Autor Téma: Multimediální zvukový adaptér  (Přečteno 249563 krát)

Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Multimediální zvukový adaptér
« Odpověď #15 kdy: 29. 03. 2013, 22:33:45 »
To @lukas,
je dobré, že víme jaký operační systém máš nainstalovaný.
Bohužel bez doplňujících informací nelze konkrétně poradit.
Ještě potřebujeme vědět jednu t následujících informací:
  • název základní desky
  • název a typové označení PC nebo notebooku
  • název a typové označení zvukové karty
Vše se dá zjistit např. programem Speedy nebo Everest Home.
Oba nabízené programy jsou ke stažení zde na slunečnici.
Více informací = rychlejší odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr

  • Host
Re:Multimediální zvukový adaptér
« Odpověď #16 kdy: 30. 03. 2013, 23:26:40 »
omilem jsem jej odstranil kdys jsem potreboval vice mista v PC dekuji za odpovet

Člověče, piš sem prosím   česky !


mindlik

  • Host
Multimediální zvukový adaptér
« Odpověď #17 kdy: 07. 07. 2013, 15:02:31 »
prosím vás pomůže mi někdo? mám jeden důležitý problém ohledně mé zvukové karty.Jednou jsem si jí omylem smazal a teď nevím co s tím zkoušel jsem všechno co mi všichni radily a zkoušel jsem i všechny rady co jste psali sem ale nic nepomohlo  :-[ .mám windows xp (poraďte někdo prosím)


mindlik

  • Host
Re:Multimediální zvukový adaptér
« Odpověď #18 kdy: 07. 07. 2013, 15:17:07 »
Všichni co máte problém s audio naleznete zde.. tento program vám detekuje problém a následně ho opraví  ;) právě jsem to také zkusil.


mindlik

  • Host
Re:Multimediální zvukový adaptér
« Odpověď #19 kdy: 07. 07. 2013, 15:27:56 »
http://support.microsoft.com/fixit/?ln=cs pardon omylem jsem to sem zapoměl dát  ;D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslava

  • Host
Re:Multimediální zvukový adaptér
« Odpověď #20 kdy: 30. 08. 2013, 00:54:24 »
Dobry vecer,

ja mam problem s multimedialnim adapterem  ale uz tam neni to slovo zvukovy ..proste  tento pocitac - spravce zarizeni se mi vse povedlo nainstalovat jen ten multimedialní adapter tam ma staqle zluty otaznik ...sem na pc HLOUPOUCKA A NEVIM CO S TIM ... NAINSTALOVALA SEM z XP   Win7  a tohlle mi nejede   nejak se to seka   poradite kde sehnat ovladac ?  na odkazech co sem zde nasla sem si stahla ten Realtec 97  ale behm instalace mi to napralo ze win nerozpoznal vyrobce tak zda mam pokracovat nebo ukoncit instalaci a tam bude asi ten zakopany pes - ze to win nepoznali :(

 Microsoft Windows 7 Media Center Edition
 Zobrazení:
      Grafický adaptér                                  ATI RADEON XPRESS 200 Series  (64 MB)
      Grafický adaptér                                  ATI RADEON XPRESS 200 Series  (64 MB)
      3D-akcelerátor                                    ATI Radeon Xpress 200 (RS480)
 Typ CPU                                           AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+
      Název základní desky                              MSI MS-7050  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
      Čipová sada základní desky                        ATI Radeon Xpress 200, AMD Hammer
 Zvuková karta                                     Realtek ALC655 @ ATI SB400 - AC'97 Audio Controller