Autor Téma: Pomalý PC  (Přečteno 13984 krát)

Mira

  • Host
Pomalý PC
« kdy: 21. 03. 2011, 18:09:03 »
Ahoj.potrebuju poradit,zpomalil se mi pc a vycisteni pomoci cclenru nepomaha.co stim?jaky program na to stahnout??diky
« Poslední změna: 22. 03. 2011, 01:19:05 od Ondřej Špulák »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dušan Kováčik

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #1 kdy: 21. 03. 2011, 18:45:59 »
Kdyby jsi trochu použil strýčka googla a napsal do něj jak zrychlit pc, zrychlení pc atd. našel by si toto http://www.zrychleni-pocitace.cz/  POTOM DOPORUČUJI KOUPIT PROGRAM MŮJ POČÍTAČ S TÍM ROZCHODIL WIN 7 PROTŽE BYL ZASEKANEJ JAK P...


petr

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #2 kdy: 21. 03. 2011, 18:59:46 »
Nic nekupuj! Po vypínej všechny zbyteční programy. stiskni klávesy Win+R=>do okénka napiš msconfig=>stiskni ENTER=>zvol po spuštění a po vypínej všechny zbytečnosti co spouští při startu. Pak si stáhni program SuperAntiSpyware, aktualizuj ho a projeď sním počítač v nouzovém režimu.


petr

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #3 kdy: 21. 03. 2011, 19:05:18 »
Kdyby jsi trochu použil strýčka googla a napsal do něj jak zrychlit pc, zrychlení pc atd. našel by si toto http://www.zrychleni-pocitace.cz/  POTOM DOPORUČUJI KOUPIT PROGRAM MŮJ POČÍTAČ S TÍM ROZCHODIL WIN 7 PROTŽE BYL ZASEKANEJ JAK P...

Tuhle radu si můžeš strčit do (_!_) !
Míro žádné zrychlovače nekupuj ani nestahuj, skus to co jsem tě doporučil a pokud to nepomůže tak se ozvi.


Dušan Kováček

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #4 kdy: 21. 03. 2011, 21:24:17 »
Petře, s prominutím ty tvoje odpovědi jsou jako já jsem máster všude jsem byl atd.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #5 kdy: 22. 03. 2011, 01:07:35 »
Dušane,

už sem prosím nepiš ty svoje výplody chorého mozku. Odpovídáš na každý druhý dotaz aniž bys jen tušil, o čem je vůbec řeč.

Něco vypovídá už to, že nezvládneš ani napsat správně svoje jméno.


petr

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #6 kdy: 22. 03. 2011, 07:39:30 »
Dušane,

už sem prosím nepiš ty svoje výplody chorého mozku. Odpovídáš na každý druhý dotaz aniž bys jen tušil, o čem je vůbec řeč.

Něco vypovídá už to, že nezvládneš ani napsat správně svoje jméno.
Dušan není člověk, Dušan je gay.


RALFiK.GT

  • Host
Re: Pomalý PC
« Odpověď #7 kdy: 22. 03. 2011, 07:59:16 »
Já osobně s Dušenem souhlasím.Já už 2roky používám Advanced System Care Pro a můžu potvrdit že funguje a opravdu skvěle vyčistí PC.Je to spíš program na údržbu ale pokaždý když měl někdo zasekaný PC,tak pomohl a zrychlil ho.Pravda ale je že povypínáním zbytečných programů se PC zrychlí taky...Moje rada je povypínat zbytečné programy a použít Advanced System Care(tím člověk nic nezkazí)...


Jarda

  • Host
Re: Pomalý PC
« Odpověď #8 kdy: 23. 03. 2011, 10:06:38 »
Na téhle stránce je reklama na www.download-24.eu. Pozor na ně jsou to zase další svině s 60 eurovými fakturami.


Radek

  • Host
Re: Pomalý PC
« Odpověď #9 kdy: 24. 03. 2011, 14:16:01 »
 Advanced System Care-misím jen potvrdit dobré zkušenosti s tímto programem.Pro základní použití stačí i free verze. http://www.slunecnice.cz/sw/advanced-windowscare/ .Důležité je správné nastavení programu a spuštění jeho aplikace smart defrag.
Poněkud nechápu Vaše jednání vůči sobě-např.Petr a jeho názory,které nejsou k tématu.Já mám hodně kamarádů z řad gayů a jsou to lidé s vysokou školou a společensky uznávaní tak nechápu proč je ponižuješ.


páťa

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #10 kdy: 12. 05. 2011, 14:37:06 »
fakt nic nekupuj ja to měl ale nekoupil a udělal jsem určitě dobře NEKUPUJ TO!


Radek Ch.

  • Host
Re: Pomalý PC
« Odpověď #11 kdy: 13. 05. 2011, 08:23:35 »
Fakt nic nekupuj,stačí povypínat úlohy (ctrl+alt+delete),určitě máš nepotřebné programy (skype,icq etc.)  8)


Lenicka

  • Host
Re: Pomalý PC
« Odpověď #12 kdy: 15. 05. 2011, 21:36:58 »
Ahoj, zkus se podívat sem http://www.pcporadce.cz/. Tady mi pokaždé opravdu dobře poradili a já jsem díky nim vyřešila všechny problémy, se kterými jsem se na ně obrátila. Rozhodně za sebe mohu doporučit a věřím, že časem budeš moci taky :)


milan

  • Host
Re: Pomalý PC
« Odpověď #13 kdy: 01. 07. 2011, 23:50:23 »
Statr-spustit-MSCONFIG-kl.ENTER.Pokud nejsi lama tak si pozvi kamaráda. Dále Registry Mechanic a pak MOOOOOOOzna Ccleaner..Možno jěště mím instalovat (DEMO vůbec)a být šetrná k softu WIN......


Franta

  • Host
Re: Pomalý PC
« Odpověď #14 kdy: 04. 07. 2011, 01:20:37 »
Pro "MIlan" : Nevracej se ke starým tématům a nauč se číst. Tvoje rádoby "rada" zde již byla prezentována Petrem 21.3.2011.