Autor Téma: Nejde mi spustit hra  (Přečteno 37901 krát)

Standa

  • Host
Nejde mi spustit hra
« kdy: 04. 11. 2012, 16:56:05 »
Cs lidi potřeboval bych pomoct Přeinstaloval jsem pc a nejde mi spustit hra League of Legends vždy to napíše Spuštění teto hry se nezdařilo,protože konfigurace není správná.Tyto potíže lze pravděpodobně vyřešit opětovnou instalaci ale přeinstalace nepomaha
Předem dík za rady

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #1 kdy: 05. 11. 2012, 10:30:39 »
Tato hláša se objevuje při nenainstalované, nebo chybějící knihovně Microsoft Visual C++, nebo chybějícím NET Frameworkem.

Stáhnout a nainstalovat Microsoft Visual C++:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

Stáhnout a nainstalovat aktualizaci NET Framework 2.0.
http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=1639


Více informací = rychlejší odpověď


jirka

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #2 kdy: 22. 12. 2012, 19:22:41 »
Čaute, stáhnu si instalační soubor LoL, kliknu na něj, vyhodí mi to hlášku "chcete povolit aby následující program provedl změny ve vašem počítači" a ať dám "ano" nebo "ne" tak se mi instalačka nespustí, nevyhodí to žádnou hlášku prostě nic....zkoušel jsem vypnout firewall, restart a pořád nic....

OS mám okna...

Díky za případné rady


jirka

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #3 kdy: 22. 12. 2012, 19:46:02 »


Luki

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #4 kdy: 23. 12. 2012, 18:08:31 »
Mám problém zapnu LOL a buď program přestane pracovat, nebo  najede, a když dám spustit tak rpostě zmizne a nic se neděje, prosím pomoc už začínám být naštvaný :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jirka

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #5 kdy: 23. 12. 2012, 19:25:13 »
zkus hledat přímo na oficiálních stránkách LoL...já tam vyřešení svého problému - viz. výše - našel.....


Marek

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #6 kdy: 04. 01. 2013, 15:49:30 »
Dobrý den,dříve jsem hrával běžně jednu hru..potom se mi počítač začak sekat a tak jsem to chtěl pročistit.a tak jsem vložil instalační cd a dal instalovat..nevím jestli jsem to udělal správně když jsem to dal..Ale všechno zmizlo ..a mám tu čisto..Ale po opětovné instalaci té hry(mám originál cd) mi to píše program sof(název té hry)přestal pracovat..Nevím čím to muže být..Ovladače grafiky aktuální mám,stáhl jsem si je na stránkách mé grafiky..A dirext mám taky..Stáhl jsem si i nějakou tu knihovnu ccc+ .a nic..pořád ten samý problém :-( Kdyby někdo věděl co mi tu chybí,popřípadě co mi brání při spuštění té hry,tak buud rád za každé info,bud tady nebo na email..Díky moc :-)


Jirka.H.

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #7 kdy: 10. 02. 2013, 08:29:40 »
spustim hru a jakmile se otevře tak se mi sekne pc a restartuje


DočkyCZ

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #8 kdy: 01. 04. 2013, 01:15:30 »
Zdarec spustím hru kliknu play na 3 sec se mi otevře ikona na přilašování a pak zmizí co s tím ? :(( prosím nutně odepsat :))


NosTale

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #9 kdy: 27. 10. 2014, 08:31:37 »
ahojte lidičky prosím mam v pc už 3 roky hru NosTale a jak večer přijdu domů tak na to kliknu a ono se načte základní okno dam start a od té doby jakoby se to vypnulo :-( už sem to zkoušel nahrát z flešky přeinstalovat stáhnout z jiné stránky ale vše toto bylo bez úspěchu :-( prosím vás o radu :-(


Wopidoo

  • Host
Re:Nejde mi spustit hra
« Odpověď #10 kdy: 04. 11. 2014, 16:23:25 »
a odpovídá hardware PC požadavkům hry??