Autor Téma: Bluetooth micro USB adapter  (Přečteno 6444 krát)

Filipi

  • Host
Bluetooth micro USB adapter
« kdy: 03. 05. 2011, 17:04:34 »
Koupil jsem si Bluetooth dongle micro USB Adapter verze 2.0 + EDR použitelný ve Win-Vista 32 ale marně se snažím spárovat další přístroje,třeba m.t.NOKIA 5230,notebook atd.
Adapter jsem nainstaloval v pohodě,on se vlastně instaloval sám,ale nenajde další zařízení ke spárování.Nevím si dál rady ani pomocí nápovědy.V PC na liště ho vidím ale dál nekomunikuje ani v jednom usb portu.Nemáte nějakou radu co dál?Díky a s pozdravem,
Filipi

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honzík

  • Host
Re: Bluetooth micro USB adapter
« Odpověď #1 kdy: 03. 05. 2011, 23:10:01 »
Zkuste se podívat na webové stránky výrobce, zda nenabízí nějaký novější ovladač. tam by mohl být zakopaný pes...


lobogo

  • Host
Re: Bluetooth micro USB adapter
« Odpověď #2 kdy: 20. 09. 2011, 10:24:26 »
Koupil jsem si Bluetooth dongle micro USB Adapter verze 2.0 + EDR použitelný ve Win-Vista 32 ale marně se snažím spárovat další přístroje,třeba m.t.NOKIA 5230,notebook atd.
Adapter jsem nainstaloval v pohodě,on se vlastně instaloval sám,ale nenajde další zařízení ke spárování.Nevím si dál rady ani pomocí nápovědy.V PC na liště ho vidím ale dál nekomunikuje ani v jednom usb portu.Nemáte nějakou radu co dál?Díky a s pozdravem,
Filipi

Chybu hledej v nastavení Nokie resp. notebooku. Neni problem na straně PC, kde máš Bluetooth dongle micro USB Adapter verze 2.0 + EDR, ale v nastavení na protější straně. Proštuduj príslušný manuál k Nokii resp nastavení notebooku (máš tam Bluetooth?).


lobogo

  • Host
Re: Bluetooth micro USB adapter
« Odpověď #3 kdy: 20. 09. 2011, 10:28:46 »
Ještě mě napadlo - a máš v PC nainstalován SW pro spolupráci s Nokií? (Nokia PC Suite).