Autor Téma: Pomoc!!!!! MP3  (Přečteno 3628 krát)

R

  • Host
Pomoc!!!!! MP3
« kdy: 17. 04. 2013, 20:31:36 »
Prosím pomoc! Už vážně nevím, co dál. Koupila jsem si MP3, kterou jsem napíchla do počítače přes kabel. Počítač to zaregistroval, ale kdykoliv to chci otevřít tak se zobrazí: vložte výměný disk do jednotky :H:. Šla jsem přez nápovědu, kde jsem měla kliknout na stav zařízení, ale ten podle všeho pracuje zprávně. Všechno v mym počítači pracuje zprávně, ale nejde mi to. Několikrát jsem už restartovala počítač. Nic dalšího k němu připojenýho nemám. Vypnula jsem si i zvuk. (Kterej navíc stejně nešel - když jsem to připojila tak přestal jít)
Vážně si už nevim rady. Prosím Pomoc!!!  :'(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Bart

  • Host
Re:Pomoc!!!!! MP3
« Odpověď #1 kdy: 17. 04. 2013, 21:56:54 »
Napiš přesný název modelu MP3 přehrávače a jaký operační systém používáš.


------------------------------------------------------------
l                                                                                   l
l                                                                                   l
l            ...... Vložte výměnný disk do jednotky H:\ ......        l
l                                                                                   l
l                                                                                   l
l                                                                                   l
-------------------------------------------------------------

Co takhle nějaká karta - například SD nebo microSD - ta k přehrávači není?

Kam by se asi jinam ty MP3 soubory ukládaly?


Zřejmě přehrávač nemá interní paměť, proto je nejspíš nutné vložit nějaké médium, jak jsem zmínil výše.


R

  • Host
Re:Pomoc!!!!! MP3
« Odpověď #2 kdy: 18. 04. 2013, 06:58:14 »
Žádný cédéčko ta věc nemá... jenom drát, sluchátka a normálně mp3... a jediný co se kde píše na malym papírku u toho je: Multimedia Player... -MP3 player
                           -USB Flash disk