Autor Téma: WiFi  (Přečteno 3963 krát)

RALFiK.GT

  • Host
WiFi
« kdy: 22. 08. 2011, 20:02:01 »
Ahoj,mám dotaz.Zítra budu sestře přeinstalovávat Visty na WinXP.Bude to na Notasu HP a já nevím jak je to tam s ovladačema na sítovku.Jsou potřeba dva ovladače nebo jenom jeden?Má to totiž samozřejmě integrovanou Wifi kartu a já nevím jestli nemá náhodou nějakej zvlášt ovladač...Notas dělám poprvý tak děkuju za rady...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ondřej Špulák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 106
Re: WiFi
« Odpověď #1 kdy: 22. 08. 2011, 21:20:14 »
Dobrý den,
všechny ovladače pro notebooky HP můžete stahovat z oficiálního webu HP: http://www8.hp.com/cz/cs/support-drivers.html
Stačí zde zadat název konkrétního modelu a stáhnout požadované drivery.


titanic68

  • Host
Re: WiFi
« Odpověď #2 kdy: 22. 08. 2011, 21:26:18 »
no pokud byl notas novej tak by meli k nemu bejt instal cd kde jsou i ovladace jak k sitovce tak k zakl.desce atd.tak ze potrebne ovladace nainstalujes a bude to ok.pak je dalsi moznost zazalohovat ovladace pred instalaci noveho systemu. a nebo jsou primo stranky vyrobce kde sou potrebne ovladace ke stazeni.


monza

  • Host
Re: WiFi
« Odpověď #3 kdy: 22. 08. 2011, 23:29:09 »
Toto je ze "Živě.cz"


Než budete instalovat XP místo Visty doporučuji vlést na stránky výrobce ntb. zda jsou k mání ovladače na xp

Pokud jo tak hurá do toho.

Známej má ntb HP 2,8Gpr. 2Gpaměť a byl neštastný z vist.

Po nainstalování XP notebok ožil, byl štástný jako blecha , říkal že je vše 3x rychlejší ,nic ho neotravuje, jde mu tam všechno co potřeboval a vydrží mu běžet déle na baterii než při vistách.


Takže dál viz Ondřej Špulák


RALFiK.GT

  • Host
Re: WiFi
« Odpověď #4 kdy: 23. 08. 2011, 10:12:18 »
CD s ovladači jsem kupodivu našel:-) jen doufám že budou fungovat i na XP...Nejprve ale musím ten notas stejně zprovoznit,nabíhá totiž v nouzovém režimu a po 10min.se vypíná...Rozeberu ho,vyčistím od prachu,pak ho nastartuju a projedu AdvacedSystemCare.Když to klapne,tak jen použiju Recovery WinVista DVD.Pokud to nepůjde,tak tam fláknu WinXP a bude to v poho.On ten notas běhá v poho i naVistách,věřím že naXP by byl boží ale nechci riskovat to že už ho nerozchodím....

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0