Autor Téma: Nefunguje mi klávesnice  (Přečteno 17687 krát)

Alžběta

  • Host
Nefunguje mi klávesnice
« kdy: 06. 02. 2015, 10:28:00 »
Dobrý den :)
mám internet s pevnou linkou a TV od  o2 a  včera mělo  o2 dost dlouhý výpadek,  včetně mobilní sítě. Do té doby mi klávesnice fungovala v pohodě  :) ale poté, co se přihodil ten delší  výpadek o2 mi klávesnice nefunguje a ani nesvítí, jakoby do ní nešel žádný  proud, ale myš je funkční.
Poradí mi někdo co s tím :-[
Moc děkuji
Alžběta

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:Nefunguje mi klávesnice
« Odpověď #1 kdy: 06. 02. 2015, 11:28:02 »
Je sice hezké, že píšete o O2 a internetu s TV, ale nic o zařízení, se kterým máte problém  :). Je to normální desktop PC? A s jakou klávesnicí (PS/2 či USB)? Pokazit se může cokoliv, včetně klávesnice i PC. Pokud je klávesnice USB, tak bych ji nejprve zkusil v jiném portu. Pak samozřejmě zkusit jinou klávesnici a tu vaši s jiným PC, aby se lokalizovalo, kde je závada. Pokud takovou možnost nemáte, tak vám asi nezbyde nežli servis nebo zkušenější kamarád.


Yarda

  • Host
Re:Nefunguje mi klávesnice
« Odpověď #2 kdy: 06. 02. 2015, 12:21:33 »
Zkoušela jste to vypnout a zapnout?


ml

  • Host
Re:Nefunguje mi klávesnice
« Odpověď #3 kdy: 12. 02. 2015, 18:06:54 »
Takto mi před delší dobou nefungovala myš, tak jsem to sváděl na chybu přepínače (k tomu jednomu byla připojená přes převodník USB>PS2) a dal jsem mu vlastní. Až po delší době jsem zjistil v tom převodníku ulomený drátek, s novým převodníkem (otázka 50 až 100 korun) už to rok funguje a starý mi furt leží na stole k opravě. Taky to ale jakoby chtělo souviset s nějakou událostí - je to pochopitelné, při přepojování se s tím mizerným kontaktem hnulo.
Apropos, zkoušela jste jinou klávesnici. S internetem by to souviset nemělo, respektive je velmi malá pravděpodobnost, že by to souviselo (konflikt na sběrnici USB jsem už dávno nezažil a skoro ho považuju za nemožný). Pokud je PS2, tak ty často trpěly na povytažení (okem nepostřehnutelné) konektoru.


Petr

  • Host
Re:Nefunguje mi klávesnice
« Odpověď #4 kdy: 13. 02. 2015, 10:51:53 »
Prosím tímto uživatele ml, aby se zbytečně nesnažil dávat rady k dávno zodpovězeným dotazům, (Pět zbytečných a vesměs hloupých rad, ani jedinná z nich aktuální).

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kaka

  • Host
Re:Nefunguje mi klávesnice
« Odpověď #5 kdy: 11. 03. 2015, 15:14:08 »
Prosím uživatele Petr, aby přestal řešit zbytečnosti.

O jaký typ klávesnice se jedná?


Franta

  • Host
Re:Nefunguje mi klávesnice
« Odpověď #6 kdy: 13. 03. 2015, 02:02:32 »
Prosím uživatelku Kaka, aby se nepokakala.

Petr měl pravdu, protože uživatel ml měl v té době opravdu průjem poměrně hloupých rad k dávno vyřešeným problémům.

Na druhou stranu tak hloupý příspěvek jako tobě se mu opravdu nepovedl.

Ani tobě asi nic neříká kalendář, když na uživatele Petr reaguješ až po měsíci.