Autor Téma: Nejde mi naformatovat 4GB flaska  (Přečteno 5008 krát)

Jecmen

  • Host
Nejde mi naformatovat 4GB flaska
« kdy: 02. 09. 2011, 15:31:06 »
Dobry den nevim si rady jak odstranit ochranu proti zapisu u flasky???Kdo mi prosim poradíííííííí :'(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


slaco

  • Host
Re: Nejde mi naformatovat 4GB flaska
« Odpověď #1 kdy: 03. 09. 2011, 20:23:23 »
Ja som použil program: HP USB Disk Storage Format Tool - v2.1.8 a pomohol


johndeere

  • Host
Re: Nejde mi naformatovat 4GB flaska
« Odpověď #2 kdy: 04. 09. 2011, 19:26:41 »
Paragon partition manager v 9.0  skutečný ďábel s disky všeho druhu!!! Jen je placenej! Ale torenty uměj svý...Nebo juknout na shareware verzi


Roman

  • Host
Re: Nejde mi naformatovat 4GB flaska
« Odpověď #3 kdy: 04. 09. 2011, 20:42:37 »
Skus :) Repair ;)  mně pomohl když jsem měl zablokovanou flashku


johndeere

  • Host
Re: Nejde mi naformatovat 4GB flaska
« Odpověď #4 kdy: 07. 09. 2011, 19:59:29 »
jdi di torrentů!! Monza tu neni a Martin taky ne!Nauč  se s torrenty a máš vše-PARAGON PARTITION RECOVERY! Ďábel.Proč tihle tu nejsou? Protože je jiní držkovali-nedivim se ,ja asi taky pujdu,jak někdo začne.Přitom je to o pomoci!!! :-\

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pavel

  • Host
Re: Nejde mi naformatovat 4GB flaska
« Odpověď #5 kdy: 10. 09. 2011, 10:40:20 »
jsi-li zdatný, tak stačí ovládat testdisk, pak je dobrý obyčejný HP USB Disk Storage Format Toll poslední v2.23, nebo občas koukni na giveawayoftheday.com, tam je již zmiňovaný sw občas ten den zdarma !!! máš-li kolem sebe někoho, kdu umí s Linuxem, taky volba. PartitionGuru a sposty jiných sw existují, na torenty se vykašli, bo tam je všude jen bordel a trojany. Easeus je taky zdarma, jen se to chce soustředit, co píšou a kde jsi. Je tu ještě Partedit32 zdarma. Všechny linky si musíš holt přes google najít. Pokud jsi si hrál s nějakým kryptovacím sw, nebo nějaký "kámoš", tak si běž koupit novou, některý sw ji "zakousne". hodně štěstí


pavel

  • Host
Re: Nejde mi naformatovat 4GB flaska
« Odpověď #6 kdy: 10. 09. 2011, 10:48:14 »
zapomněl jsem ještě na GParted - stáhni ISO, vyrob CD a boot z něj a formát čehokoliv