Autor Téma: prerobenie muziky  (Přečteno 4585 krát)

rastikkk

  • Host
prerobenie muziky
« kdy: 05. 06. 2011, 01:34:35 »
ahojte ,mohol by mi niekto poradit nejaky jednoduchy program na pesnicky z formatu mp3 na klasicke  kde nebude mat radio v aute problem to prehrat...alebo stranku kde si mozem muziku v takom programe stiahnut,originalky mi idu ale vo formate mp3 mi to nejako nejde dakujem za pomoc

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re: prerobenie muziky
« Odpověď #1 kdy: 05. 06. 2011, 04:15:13 »
Pro "rastikkk" :

Prvně k druhému části dotazu. Hudbu na internetu najdeš téměř výhradně jen v komprimovaných formátech, především MP3 a WMA.

A teď k první části. Nepotřebuješ žádný program, konverzi na hudební CD z MP3 i WMA souborů zvládne každý slušný vypalovací program automaticky před vypálením. Důležité ale je, abys vybral, že chceš vytvořit hudební CD. Když vypaluješ písničky v MP3, tak vytváříš datové CD. To je jediný, ale naprosto zásadní rozdíl.

Ještě upozorním, že většina přehrávačů, která neumí číst hudbu v MP3, tak ji nezvládne ani z přepisovatelných médií CD-RW. Musíš používat jednorázová CD-R (mají vyšší odrazivost).

Z vypalovacích programů zdarma mohu doporučit např. Ashampoo Burning Studio 6 FREE 6.80.4312.

Z placených je samozřejmě nejlepší odedávna plná verze Nero (už od verze 6 umí MOC MOC), ta okleštěná zdarma zde neumí téměř vůbec NIC !

Pak dej prosím vědět, jestli už posloucháš v autě svoji muziku. Díky.


Pro "admin" :

Zmáčkl jsem tady na tlačítko, že existuje novější verze. Je sice oproti této starší multijazyčná, ale mnohem náročnější na doinstalování software třetích stran a není o nic použitelnější, než ta původní. Spíš mi přijde horší.

Takže moc prosím o nereagování na upozornění na novou verzi a ponechání té původní. Děkuji.


rastikkk

  • Host
Re: prerobenie muziky
« Odpověď #2 kdy: 05. 06. 2011, 19:56:54 »
poradil si dobre nedal som tam hudobne cd  a teraz uz to ide ako ma tak dakujem za radu pekny den