Autor Téma: problém s wifi repeaterem  (Přečteno 11354 krát)

Jarys

  • Host
problém s wifi repeaterem
« kdy: 25. 09. 2013, 16:39:08 »
Dobrý den, chtěl bych jen malou radu. Potřebuji zesílit signál wifi dole v patře. (wifi router mám nahoře) . Koupil jsem si wifi opakovač TP-LINK TL-WA850RE . Na svém wifi routeru jsem podle návodu zmáčkl tlačítko WPS (nic se na displeji wifi routeru neukázalo).Poté na repeatru jsem zmáčkl RE. Kontrolka na repeatru by měla cca po dvou minutách přestat blikat a začít svítit, ale bohužel pořád jedno okýnko z pěti bliká a nemůžu se připojit k internetu přes repeatr. :-\ Nevíte v čem by mohl být problém? děkuji za odpověď

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta Kr

  • Host
Re:problém s wifi repeaterem
« Odpověď #1 kdy: 25. 09. 2013, 20:45:17 »
Ty kokot-WPS= wifi protect secure.Zabezpečení! Klienta(router) musíš nakonfigurovat. I přes to že máš nastavenej modem.Signál je možno zesílit.Pořiď si silnější anténu na router-mě to dalo z dvou čtyři (tudíž plnej) čárky.Jsem zvědav,kdo mě pojebe ;D ;D ;D ;D. P.S. Vtomhle mam pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrá rada to jest,vážně! A teď jebte mě idioti(to neni pro tebe Jarys)
Kromě toho, že jste vulgární bych si troufl tvrdit, že plácáte nesmysly. WPS znamená WiFi protected setup a ne secure. Tlačítko slouží ke snadnému nastavení spojení routeru s klientským zařízením (tedy např. tím repeaterem). Router tedy v tomto případě klientem není. Předpokládám, že ten již nakonfigurovaný má a "nahoře" mu to funguje. Bohužel neuvádí značku a model routeru. Asi bych pořádně prostudoval oba manuály a případně se pokusil o manuální nastavení toho repeateru.


franta

  • Host
Re:problém s wifi repeaterem
« Odpověď #2 kdy: 11. 12. 2013, 17:29:45 »
Měl bych k tomuto tématu také dotaz ... připojil sem repeater Tp Link TL-WA580RE k sítí signál mi to hlásí zeílený ale nemužu se k síti připojit ??? nevíte čím by to mohlo být ... wifi kterou extender zesiluje je v jeho dosahu tudíž nevím v čem by mohl být problém :/ :/ díky za rady ... kdyžtak můžete i email FranGebh@seznam.cz