Autor Téma: Notebook se zasekává  (Přečteno 15698 krát)

Katka Suchánková

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Notebook se zasekává
« kdy: 13. 06. 2012, 15:43:42 »
Ahoj, prosím o radu.
Můj ntb se od včerejšího dne zasekává.
Začalo to při prohlížení videa, internetu. Tak jsem myslela, že tu bude prohlížečem - instalovala jsem teda chrome. Chvíli to jelo a pak zase záseky..  :-\

Notebook se úplně kousne, nijak nereaguje - vypnutí pouze přes tvrdý restart.

Napadá mě přehřívání, ale jak tohle zjistím?  Nebo je možné, že je to v něčem jiném.. jak to zjistím?

Poradíte?  :'(


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Laco

  • Host
Re:Notebook se zasekává
« Odpověď #1 kdy: 24. 06. 2012, 11:19:24 »
      Myslím,že by pomohol nejaký softík na "upratanie" a prečistenie notebooku od zbytočností.
      Skús si nainštalovať a uviesť do činnosti Advance system care alebo Ashampoo winoptimizer
      alebo tiež výborný AVG PC tuneup. Tiež treba PC aj občas defragmentovať. Držím palce...


Jirka

  • Host
Re:Notebook se zasekává
« Odpověď #2 kdy: 26. 06. 2012, 20:40:31 »
Zdravím. S defragmentaci nelze jinak než souhlasit. Popř. když v nabídce pro spuštení zadáte "msconfig" spustí se vám konfigureční nástroj, kde se dá vypnout spousta zbytečností. Řešení může být závislé i na operačním systému. Zajímavé by mohlo být i spustit windows v nouzovém režimu u Win XP je to F8 ostatni jsem nezkoušel. Při nouzovém reřimu se při spuštění vynechá mnoho programů,ovladačů monlo by to odkrýt nějaký program, který to notebook zasekne. Co se týče přehřívání na tomto webu se dá najít program speedfan, kde je několik údajů s teplotou snad by mohl pomoci.