Autor Téma: directx  (Přečteno 4516 krát)

carmen

  • Host
directx
« kdy: 17. 07. 2015, 22:11:02 »
dobrý den, prosila bych o radu kde mohu stáhnout directx pro windows vista, na slunečnici je pouze pro win98..., ale já potřebuji pro win2000 prý.
Mám tu hry need for speed a upozorňuje mně to na stažení z www.microsoft.com/windows/directx ale stránka neexistuje a přesměruje se to kdesi pryč
 
Prosím poradíte někdo   :o

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:directx
« Odpověď #1 kdy: 18. 07. 2015, 11:50:08 »
Slunečnice byla vhodná tak jedině k nalezení www stránky hledaného programu, nikoli k jeho stahování a tím zaneřádění si počítače např. "lištičkou".

K čemu je vhodná nyní po přepracování na o několik řádů horší verzi nemohu sám pochopit. Asi k ho....

Co se týče DirectX, tak jsi zřejmě byla líná a vůbec nehledala, protože je to na netu nesčetněkrát.

Zkus třeba tady přímo od M$.

Pozor !!!

Po stisku "Download" se na následující stránce nabízí "MSN default homepage & Bing default search engine", zruš toto zaškrtnutí a pokračuj "No thanks and continue". Po spuštění staženého SFX archivu nabídne jeho extrakci, pro kterou si předem vytvoř složku. Z ní pak spustíš "DXSETUP.exe". Po instalaci můžeš tuto složku kompletně odstranit.

Nebo použij uživatelsky příjemnější variantu taky od M$. Opět pozor na vnucované další programy (před stahováním i při instalaci).

Pak dej vědět, jak jsi dopadla.