Autor Téma: Webkamera Acer Crystal Eye  (Přečteno 47728 krát)

Petr

  • Host
Webkamera Acer Crystal Eye
« kdy: 01. 08. 2012, 23:42:13 »
Zdravím, mám notebook Acer Aspire 5560 s operačním systémem Windows 7 Home Premium. Ze začátku mi webkamera normálně nez problému šla, ale nyní nejde spustit. Stáhl jsem si i daný ovladač, ale ani ten nepomohl a objevilo se okno se zprávou, že program Acer Crystal Eye nemůže najít webkameru. Ta je tady mimochodem integrovaná. Není tady ani žádná zkratka pro spuštění webkamery s tlačítkem Fn. Začínám být už docela zoufalý, takže budu vděčný za každou radu. Předem díky, s přáním hezkého dne Petr.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #1 kdy: 02. 08. 2012, 09:42:13 »
Mimochodem, našel jsem ještě jednu chybku, která je možná trochu off-topic, ale taky by se hodila rada. Chtěl jsem si aktualizovat systém pomocí "aplikace" Windows Update, ale vyskočí mi error: explorer.EXE , neznámé rozhraní. Neví někdo co s tím? :-[


jiri

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #2 kdy: 04. 08. 2012, 17:06:26 »
zkus ji rozchodit v http://www.slunecnice.cz/sw/manycam-virtual-webcam/ , nebo si půjč nějakou USB webkamku, jestli náhodou tvoje není po smrti


Santa

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #3 kdy: 24. 11. 2012, 13:50:58 »
Ahoj, mám uplně stejný problém.. ale na skypu webkamera normálně funguje.. takže mrtvá asi nebude :)


Fanda

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #4 kdy: 25. 11. 2012, 07:28:49 »
Zdravím! Měl jsem úplně stejný problém jak jej popisuje Petr. Na netu jsem si našel program ManyCam Virtual Webcam, ten jsem si stáhnul do PC a nainstaloval. Webkamera mě nyní funfuje bez problémů...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #5 kdy: 25. 11. 2012, 11:39:54 »
Zdravím! Měl jsem úplně stejný problém jak jej popisuje Petr. Na netu jsem si našel program ManyCam Virtual Webcam, ten jsem si stáhnul do PC a nainstaloval. Webkamera mě nyní funfuje bez problémů...
To samé zde napsal@ jiří.
Více informací = rychlejší odpověď


Petr2

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #6 kdy: 19. 04. 2013, 11:55:07 »
Ahoj ten problém mám i já! Takže když to tak čtu tak to bude chyba výrobce! :(


Franta

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #7 kdy: 28. 04. 2013, 13:37:10 »
NE !

Bude to chyba tvoje, protože všem ostatním se to podařilo zprovoznit a informovali zde o tom.


Jura

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #8 kdy: 11. 07. 2013, 22:36:10 »
Zdravim, mám ten stejný problém u modelu ACER 5742G, ale bohužel i po instalaci ManyCam je obrazovka stále černá. Máte ještě někdo nějaký nápad, jak kameru zprovoznit? Díky.


Erik

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye
« Odpověď #9 kdy: 24. 11. 2013, 02:43:21 »
mám ten stejný model...Acer ASPIRE 5742G a s webkou jsem už zkoušel všelicos, jednoho dne se prostě nechtěla rozjet, ani na sykpu ji nevidím, reinstal windowsu nepomohl


jirka

  • Host
Re:Webkamera Acer Crystal Eye nefunkční
« Odpověď #10 kdy: 16. 03. 2014, 23:50:48 »
mám stejný problém někdy znenadání kamera chodí jindy ji nemůžu  zprovoznit. zkoušel jsem stahovat různé programyale výsledek nula.ani many cam nepomohla. při koupení PC mi v obchodě nedali ani disk  CD který k PC patří takže nemám z čeho ji znovu instalovat.poradí někdo kde se dá sehnat nová instalace kamery?