Autor Téma: Ovladač zvukové karty  (Přečteno 7475 krát)

pohon007

  • Host
Ovladač zvukové karty
« kdy: 17. 06. 2013, 00:17:59 »
Zdravím, mám problém s instalací ovladač§ů zvukové karty. Jedná se C-media AC97. Vždy při instalaci se mi zobazí modrá smrt. S jiným softwarem problém není

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:Ovladač zvukové karty
« Odpověď #1 kdy: 17. 06. 2013, 07:46:46 »
Co se týká ovladačů a následných rad, je potřeba vždy uvádět operační systém nainstalovaný v počítači a zda jde o 32 nebo 64 bitovou verzi.
Pak bude odpověď jednoduchá  8)
Více informací = rychlejší odpověď


Tomáš Pohůnek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:Ovladač zvukové karty
« Odpověď #2 kdy: 17. 06. 2013, 11:28:08 »
Mám nainstalovány Win Xp SP3, základní deska má 32btovou sběrnici


Tomáš Pohůnek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:Ovladač zvukové karty
« Odpověď #3 kdy: 17. 06. 2013, 15:30:15 »
Děkuji za pomoc. Problém byl úspěšně odstraněn. Funkční ovladač jsem stáhl ze stránek výrobce.


jaroslav Kordik

  • Host
Re:Ovladač zvukové karty
« Odpověď #4 kdy: 10. 08. 2013, 16:43:05 »
Co se týká ovladačů a následných rad, je potřeba vždy uvádět operační systém nainstalovaný v počítači a zda jde o 32 nebo 64 bitovou verzi.
Pak bude odpověď jednoduchá  8)
dobry den nemužu nainstalovat ovladač na zvukovou kartu. mam tam přidanou zvukovou kartu a nemužu na to nainstalovat ovladač

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Re:Ovladač zvukové karty
« Odpověď #5 kdy: 10. 08. 2013, 18:18:05 »
dobry den nemužu nainstalovat ovladač na zvukovou kartu. mam tam přidanou zvukovou kartu a nemužu na to nainstalovat ovladač
Zase další z nepoučitelných. Nebo si děláte "kozy"? Nemám už sílu pořád psát, že na takovýto dotaz se seriozně odpovědět nedá, když tazatel nedokáže uvést alespoň základní informace (značka a typ HW, OS, projev závady - hlášení chyby a pod.)  :(.