Autor Téma: Problém s připojením externího monitoru na dell inspiron 1520 s Windows 7  (Přečteno 2967 krát)

stokly

  • Host
Dobrý den,

mohl by mi, prosím, někdo poradit, kde by mohl být problém s připojením na externí monitor? Mám Dell Inspiron 1520 s Windows 7.
VGA kabel je naprosto vpořádku, ale když se snažím připojit laptop na externí monitor prostřednictvím Fn+F8, tak se nic neděje. Když jsem se dívala na rozlišení zobrazení, nabídne mi to jen jednu možnost: Generic Non-PnP Monitor on Standard VGA graphics adapter. Mám rozlišení 1440x900, ale na kolik Hz, to vážně netuším. Jsem v počítačích laik, takže vůbec netuším, jak bych tuto situaci mohla vyřešit.
Děkuji předem za radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Franta_Kr.

  • Host
Řekl bych, že problém bude v tom "Standard VGA graphics adapter". Potřebujete správný ovladač grafiky. Pokud ty W7 byly na ten NB dány dodatečně, tak možná bude problém jej sehnat. Na WEBu DELLu jsem pro daný NB našel ovladače jen pro XP a Vista 32 bit.


stokly

  • Host
Děkuju mockrát, asi je problém v tomto. A máte pravdu, W7 byly nainstalované teprve nedávno, původně jsem měla W Vista, kde jsem v tomto případě neměla žádný problém. Ještě jednou mnohokrát děkuju, moc jste mi pomohl :)