Autor Téma: Poradil by mi někdo?  (Přečteno 2958 krát)

belemi

  • Host
Poradil by mi někdo?
« kdy: 23. 07. 2013, 11:51:27 »
Stáhla jsem si Pacasa 3,je zde možnost udělat z videa fotku,ale když chci získat video,které jsem dostala ze svatby natočené=InterVideo WinDVD 8,v Picasa se mi video vůbec neukáže.Tak nevím,zda je potřeba to nějak přeformátovat?A jakým programem?Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kikn

  • Host
Re:Poradil by mi někdo?
« Odpověď #1 kdy: 23. 07. 2013, 18:31:29 »
nevíme jakou má ten videosoubor koncovku (tzn. avi,mp4,wmw...). Na to přeformátování můžeš použít http://www.slunecnice.cz/sw/format-factory/ je zdarma a perfektní.


belemi

  • Host
Re:Poradil by mi někdo?
« Odpověď #2 kdy: 23. 07. 2013, 21:59:20 »
koncovku taky nemůžu vypátrat,nechce se mi to ani uložit do pc :( moc a moc děkuji,odkaz vyzkouším  ;)


Martin

  • Host
Re:Poradil by mi někdo?
« Odpověď #3 kdy: 24. 07. 2013, 19:13:26 »
Ahoj proč to dělat složitě, když to jde i jednoduše.

Picasa vůbec nepotřebujeě, on to zase není tak skvělý program, jak jej někdo vychvaluje !

Přímo během přehrávání DVD videa ve slušném přehrávači (tedy ne WMP !!!), je možné přehrávání pozastavit a krokovat po jednotlivých snímcích (vpřed i vzad) a pokud se ti některý líbí, tak jej můžeš "zachytit" = uložit jako fotku v JPG. WinDVD to zcela jistě umí, ale i jiné přehrávače (např. KMPlayer). Tento postup je mnohonásobně rychlejší a jednodušší, než celé DVD konvertovat do jiného videoformátu a pak stejně snímky hledat obdobným způsobem.