Autor Téma: Jak smazat přebytečné soubory  (Přečteno 5644 krát)

Bart

  • Host
Jak smazat přebytečné soubory
« kdy: 28. 04. 2013, 11:26:01 »
Dříve jsem hrával CS 1.6 uplně vpohodě ale teď zapnu server a jen pohnu s myší a hned kousavý pohyb. Potřeboval bych poradit jak s tím mám naložit. Mám PC XP s RAM 2GB a 1TB paměť. Ale tento počítač mám už kolem 7 let a ještě jsem nesmazával paměť.
Kdyžtak nějaký dobrý soubor na smazání paměti.
Díky ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Jak smazat přebytečné soubory
« Odpověď #1 kdy: 28. 04. 2013, 14:02:24 »
Z tvého dotazu je bohužel zcela jasné, že jsi naprostý laik a jakákoliv dobře míněná rada ti může spíše uškodit než pomoci.

Zkus snad jen: Start->Tento počítač->disk C:->pravým tlačítkem Vlastnosti a uvidíš obsazený a volný prostor. Ty hodnoty pošli sem, možná vůbec nejde o přeplněný disk, ale něco zcela jiného. Pošli sem odpovědi na následující otázky:

Jaký máš procesor (typ, frekvence, počet jáder)?  (před 7 lety se již začínaly rozšiřovat dvoujádra)
Instaloval jsi v poslední době nejaké nové programy?
Máš antivirový program?
Jaký a ze kdy je virová databáze?
Kdy byl naposled spuštěn test a s jakým výsledkem?

Pokud je to opravdu o místě na disku, tak se obrať na nějakého kamaráda nebo známého ve svém okolí, který o počítači něco ví, a nech jej provést:

Smazání celého obsahu složky "C:\Windows\Temp" a "C:\Documents and Settings\<jméno_uživatele>\Local Settings\Temp".
S velkou pravděpodobností se uvolní větší množství místa na HDD. V tom případě ještě doporučuji defragmentaci disku.

Snad zatím vše a sám do toho nevrtej víc, hlavně nezkoušej žádné programy pro "zrychlení počítače" !

Nemáš-li nikoho na pomoc, zkus se obrátit na Servis počítačů na dálku.


Jindra

  • Host
Re:Jak smazat přebytečné soubory
« Odpověď #2 kdy: 06. 05. 2013, 21:00:48 »
V tvém případě bych to na problém s přebytečnými soubory neviděl. Pravděpodobně došlo k tomu že na servru instalovali update hry a ta tvá verze si s tím nerozumí. Pro bližší info koukni sem. http://www.gamesites.cz/counter-strike-1.6/clanky/zobrazit/381-steam-update-reseni, popřípadně tam najdeš všechno co potřebuješ.


Bart

  • Host
Re:Jak smazat přebytečné soubory
« Odpověď #3 kdy: 06. 05. 2013, 21:34:21 »
Dříve jsem hrával CS 1.6 uplně vpohodě ale teď zapnu server a jen pohnu s myší a hned kousavý pohyb. Potřeboval bych poradit jak s tím mám naložit. Mám PC XP s RAM 2GB a 1TB paměť. Ale tento počítač mám už kolem 7 let a ještě jsem nesmazával paměť.
Kdyžtak nějaký dobrý soubor na smazání paměti.
Díky ;)


Pokud možno, nemusíš používat můj nick.
Díky ...  ::)


Lugos

  • Host
Re:Jak smazat přebytečné soubory
« Odpověď #4 kdy: 28. 05. 2013, 19:22:40 »
CCleaner vymaže přebytečné, pomocné soubory.
Po těch sedmi letech tam musíš mít ale bordel doporučoval bych přeinstalovat (vše vymazat a zas nainstalovat). Udává se že by se to mělo dělat 1x do roka. Ale bude potřeba někoho kdo to umí !

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0