Autor Téma: Připojení na facebook  (Přečteno 5819 krát)

Lenka

  • Host
Připojení na facebook
« kdy: 18. 04. 2014, 19:00:54 »
Mám problém s připojením na facebook. Když zadám adresu stránka se mi nenačte a pořád mi vyskakuje hláška Toto připojení k serveru je zašifrováno   :( Nemůžu se připojit ať dělám co dělám. Jenom chci podotknout, že jsem žádný nový program do pc nestahovala, jen jsem opravu omylem klikla na divnou zprávu, která se mi zdála podezřelá a od té doby to takto blbne  :'(

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ivo Šmerek

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
Re:Připojení na facebook
« Odpověď #1 kdy: 23. 04. 2014, 18:31:42 »
Rád bych Vám poradil, ale neuvadla jste zde žádné detaily. Např: Jaký máte operační systém nebo jaký používáte internetový prohlížeč. A třeba kde jste na tu zprávu narazila. Jediné co bych Vám zatím radil, je zálohovat si všechny záložky (jestli používáte prohlížeč se synchronizací a jste přihlášená na svůj účet, zálohu dělat nemusíte, dělá se automaticky) a potom přeinstalovat prohlížeč. (Odinstalovat, smazat všechny stopy a nainstalovat...)
Dalším řešením by možná bylo ještě dřív než přeinstalovat, tak se podívat do nastavení prohlížeče, a možná (nevím jestli něco najdete) zaměřit se na šifrované přenosy.  :) Ale napište nějaké detaily, určitě od někoho dostanete odpověď.  ;)