Autor Téma: Program na tvorbu tzv. audio videoklipu  (Přečteno 6581 krát)

DeeJay Davemont

  • Host
Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« kdy: 25. 05. 2012, 16:04:47 »
Zdravím všechny! Prosím vás, nevíte někdo nějaký název nebo příklad programku na tvorbu tzv. audio videoklipu, nebo lajcky řečeno -> program, který znázorní pohyb např. ekvalizéru pomoci hudby, která hraje v pozadí.. Tady uvádím příklad: http://www.youtube.com/watch?v=K1uA-T-wQ78&feature=g-like Děkuji moc za pomoc! :) ;) :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


benži

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #1 kdy: 25. 05. 2012, 16:21:11 »
Hele--"Davide Kubáte",takhle se k ničemu nepropracuješ,
jenom časem zjistíš,že jsi blbec.
Takže závěr-aby ti někdo klikal na tvůj odkaz,tak si vyber jiný server,
nezapomínej,že na žádost admina. a policie se necháš poměrně lehce zjistit.
Mě osobně by to trvalo krátkou dobu,již to nezkou


benži

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #2 kdy: 25. 05. 2012, 16:22:10 »
nezkoušej.


DeeJay Davemont

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #3 kdy: 25. 05. 2012, 16:27:52 »
tak aby bylo jasno, teď jsi mimo svoji osu!!! Nechci a nikoho nenutím, aby klikal na moje odkazy, či co to!!! Nevím, jaký máš problém a proč do toho pleteš policii! Trochu mi upřesni to, cos napsal!!!!!!


DeeJay Davemont

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #4 kdy: 25. 05. 2012, 16:31:57 »
Zřejmě máš zapotřebí mě shodit předevšemi, to se ti ale nepovede!! Proto jsi napsal celé mé jméno? Laskavě zvaž dalších slov a pro upřesnění, admin zjistí místo, ale s policajtama si mě fakt dostal! :DDDD

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


benži

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #5 kdy: 25. 05. 2012, 16:36:59 »
Dám ti jenom příklad a neotravuj,nebo se skutečně naštvu a trochu s tebou zatočím,jasný šmudlo?
http://www.ulozmp3.cz/skladba-parodie-dj-davemont-pari-rytmus-parodie-960847.html


DeeJay Davemont

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #6 kdy: 25. 05. 2012, 16:41:56 »
Opět nedává smysl to, co píšeš!! Rozmazaný mozeček trochu ne? Znovu se tě ptám, proč toto píšeš? Na fb jsem dál jen odkaz SMĚŘUJICÍ ZDE! nikde na můj odkaz!!!!! Dále odkaz, který je v otázce směřuje úplně někde k cizímu DJeji (z ukrajiny) nikoliv ke mě!!! Takže buď mi odpovíš, anebo budu toto považovat za vyhrožování a podle podmínek tohoto serveru jsi na vině ty! Zatočit se mnou nezatočíš, toto si zapamatuj!


DeeJay Davemont

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #7 kdy: 25. 05. 2012, 16:43:53 »
A propo...
neotravuju, tady můžu otravovat tak sebe a toto je téma založené mnou! Nikdo tě nenutí tu se se mnou štvát! :))


čert

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #8 kdy: 25. 05. 2012, 16:54:06 »
Benži, jsi vypálený?? cO TO MELEŠ ZA HOVNA? To, co píšeš nedává hlavu, ani patu! Inteligence českého národa nezná meze....


benži

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #9 kdy: 25. 05. 2012, 16:56:08 »
Jo to je fakt.


DeeJay Davemont

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #10 kdy: 25. 05. 2012, 17:00:21 »
naraz? Jak se ozve 3. osoba, tak naraz napíšeš Jo, to je fakt.? No, mám chuť některým nadávat a má reakce měla být, já ti nakopu zadek, ale nebudu se snížovat na stejnou úroveň, jako ty! Na tohle fakt nejsem.. :) Přejí pěkný zbytek dne...


benži

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #11 kdy: 25. 05. 2012, 17:20:38 »
Ale ty truhlíku já přeci nesouhlasil s tím kubikulou a samozřejmě to není třetí osoba
 ale další trouba.Dá se to pochopit kašpárku?


DeeJay Davemont

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #12 kdy: 25. 05. 2012, 17:30:42 »
Trouba si ty a jinak trouba slouží k pečení!! :)) Hej kamaráde, díky za zábavu! Aspoň ty tu nudu na facebooku kazíš! :DD BTW: Jediný, kdo tu otravuje jsi ty!!! Neser mi tady stránku, nebo tě dám k soudu :DDD Fórum slouží od toho, aby se zde lidé ptali na to, co neví, ne pro cypy, co neví, co s časem jako ty!!


čert

  • Host
Re:Program na tvorbu tzv. audio videoklipu
« Odpověď #13 kdy: 25. 05. 2012, 17:36:53 »
IQ 130 -22