Autor Téma: problém s přehráváním videí na Youtube  (Přečteno 7315 krát)

pete

  • Host
problém s přehráváním videí na Youtube
« kdy: 20. 08. 2011, 11:12:04 »
Dobrý den, chci se zeptat proč mi občas nejdou přehrávat videa na Youtube, stane se že se třeba minutu načítají a pak to hodí chybu. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče, flash player, ale zatím nic nepomohlo. Díky

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Podzim

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #1 kdy: 20. 08. 2011, 11:44:05 »
A jaká je to přesně chyba? Máš stabilní připojení?Jakou máš verzi flash playeru?


pete

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #2 kdy: 20. 08. 2011, 12:46:59 »
No buď se video vůbec nenačte nebo hned prohlížeč hodí chybu, že stránku nelze najít.
A flash player jsem si stáhl nejnovější: 10.3.183.5


Podzim

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #3 kdy: 20. 08. 2011, 13:21:27 »
Zkus si stáhnout předchozí verzi (nebo na které ti to ještě fungovalo) tahle verze je asi problémová


johndeere

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #4 kdy: 21. 08. 2011, 19:17:13 »
kamaráde je to v Flash playeru!!!Buď rád,že jenom tohle,někomu padá i soft. Verze 10. něco nefachá a kort pod FF. Jediný řešení je jí dat do pryč a naistalovat verzi 9.něco!! Za poslední týden jsem to dělal u lidí cca 5x. Verze deset je nemocná!!!! Věř mi! dej si zpět devítku a máš klid.Všichni kteří to čtou -udělejte to samý!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pete

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #5 kdy: 21. 08. 2011, 21:01:04 »
Ok, myslel jsem, že je to tím, že nemám nejnovější verzi nebo tak něco, ale tak si radši stáhnu tu devítku. A moc dík za radu.


pete

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #6 kdy: 22. 08. 2011, 09:14:11 »
Tak jsem to udělal jak si říkal, a teď už se nenačítej vůbec žádný videa. Vždy to hodí chybu :((


monza

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #7 kdy: 22. 08. 2011, 09:54:31 »
Nainstaluj si zpět aktuání flash player a nedej na "nemoci" flash playeru.
Docela jsem se nasmál.
Sám píšeš,že se ti to pomalé načítání děje pouze občas.Youtube málo hraná videa odkládá na vzdálené servery a ty se potom občas pomalu načtou.Zajdi si na Google do debat o tomto problému a dovíš se víc.


O Kratochvíl

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #8 kdy: 26. 08. 2011, 21:17:02 »
ja sem se moc nenasmál... je to pravda že na tý desítce něco je. Spadl nám s ní celej systém (s tou 10) a počítač byl kvuli tomu 4 dny v opravně... btw za 500kč  opravdu pokud můžete zustante u 9


monza

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #9 kdy: 27. 08. 2011, 01:01:40 »
Sice mi není jasné,proč kvůli spadlému systému bylo nutné dát PC do opravy ,natož ještě platit ,ale trvám na tom,že  flash player potíže nedělá.Lze ještě zkusit toto:
Odinstalace obou  flash player "revo uninstallerem" a to zvolit možnost "důkladnou odinstalaci" následně ccleanrem vyčistit registry.a nainstalovat  flash player.Instalaci je nutno provést s vypnutým prohlížečem.


monza

  • Host
Re: problém s přehráváním videí na Youtube
« Odpověď #10 kdy: 27. 08. 2011, 01:09:55 »
Jen ještě dodám,že nejen mě,ale projel jsem všechna možná fora,kde se by o tomhle problému mohlo být řeči a nic,maká to v pohodě.