Autor Téma: Problém ukladania vo Worde 2007  (Přečteno 13395 krát)

Martina

  • Host
Problém ukladania vo Worde 2007
« kdy: 29. 03. 2013, 16:44:44 »
 :-[
Mám problém s programom Word 2007. Keď v ňom niečo napíšem, nezapíše to, neuloží. Je tam zapísané, že je to len na čítanie a problémy s kompatibilitou. Tak keď  niečo robím, robím to zbytočne, lebo sa to nedá uložiť.
Vopred ďakujem!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Více informací = rychlejší odpověď


Bart

  • Host
Re:Problém ukladania vo Worde 2007
« Odpověď #2 kdy: 30. 03. 2013, 22:06:59 »
Tak nevím, jestli to zcela souvisí s problémem, ale mám nastaveno,
aby se mi vždy ukládaly dokumenty ve formátu:
"Dokument aplikace Microsoft Word (popřípadě MS Excel, PowerPoint) 97 - 2003".
Tak řeším problémy s kompatibilitou a ve starších verzích MS Office mohu dokumenty bez problémů načíst.




Martin

  • Host
Re:Problém ukladania vo Worde 2007
« Odpověď #4 kdy: 30. 03. 2013, 23:48:12 »
A nemáš náhodou jen zkušební verzi MS Office a již vypršený limit, kdy lze soubory ukládat ?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin Kos

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
Re:Problém ukladania vo Worde 2007
« Odpověď #5 kdy: 31. 03. 2013, 09:25:12 »
Možná bych doporučil sáhnout po LibreOffice http://www.slunecnice.cz/sw/libreoffice/ tam nemáš problém s otevřením formátů Microsoft office v jakékoliv jejich verzi, a pokud ti vypršel zkušební kod nemusíš nikde hledat nový, LibreOffice jsou zdarma.

BTW: LibreOffice jsou to stejné jak OpenOffice, jen jsou aktuálnější a tvůrci na nich stále pracují.


ml

  • Host
Re:Problém ukladania vo Worde 2007
« Odpověď #6 kdy: 19. 06. 2013, 10:00:40 »
Možná by stačil i wordpad, součást windows. Na psaní formátovaného úplně stačí. Je malý, rychlý a jednoduchý. (Nechci tu navrhovat zvrácenosti jako T602 nebo PSPad.) Ale jinak OpenOffice, dříve StarOffice, dneska LibreOffice (a za pár let zase jiný název - ostatně jsou open source, takže si kdokoliv může udělat vlastní odnož a pojmenovat jak chce) jsou výborné a hlavně zadamo takže určitě stojí za vyzkoušení. Mě třeba štve ten tabulkový kalkulátor, že má poněkud odlišné ovládání od excelu (nefunguje tam třeba spousta klávesových zkratek, na které jsem zvyklý). Taky jsou nějaké problémy s makry, skoro mám pocit, že ty z MS office tam nepudou a i když je importuje dobře, neumí je interpretovat (Myslim, že pro 99,5% uživatelů to nepředstavuje problém, konewčně kdo používá makra...). Ale rozhodně to neni důvod, abych cpal někomu do chřtánu tolik peněz za MS Office. Stačilo mi, že jsem vypláznul peníze za windows (Pinnacle holt pod linuxem nespustim).