Autor Téma: program pro zpracování videa v HD  (Přečteno 6123 krát)

Pavel

  • Host
program pro zpracování videa v HD
« kdy: 02. 06. 2013, 18:36:56 »
Zdravím.Chtěl bych se zeptat ,zdali by mi někdo doporučil střihový program pro zpracování videa v HD rozlišení,popřípadě i k vytvoření nějakého menu s obrázkovým pozadím a hudbou. Na klasická videa mám MPEG video wizard DVD 5.0 jenže tady HD nezpracuju...aspoň né tak abych měl pak původní plné rozlišení. Chci vypálit několik seriálů nahraných ze satelitu z Travell Channel HD formát videa je VIDEO MPEG-2 TS (.ts). Zkoušel sem i Pinnacle studio ale do něj sem musel video vložit v jiném formátu v zpracovaného v jiném programu který jsem si stáhl.Dále sem zkoušel nainstalovat SONY dvd architekt..několik verzí...neúspěšně...samotné video má vždy okolo 2,8-3,5 Gb chci jej vypálit na dvouvrstvé 8,5Gb dvd při zachování plného rozlišení (nebo 4,7Gb dvd ale pchybuju)...Díky moc :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Tomik

  • Host
Re:program pro zpracování videa v HD
« Odpověď #1 kdy: 02. 06. 2013, 18:54:22 »
Nero 12 platinum


host

  • Host
Re:program pro zpracování videa v HD
« Odpověď #2 kdy: 04. 06. 2013, 23:32:15 »
CyberLink PowerDirector11


mluno

  • Host
Re:program pro zpracování videa v HD
« Odpověď #3 kdy: 11. 06. 2013, 17:37:46 »
Nějakou dobu už používám Pinnacle studio (verze 15). Cena byla 2500 korun (ultimate colection). Je to program dost náročný na hardware (ale to zpracování videa je samo o sobě). Zvládá fullHD až do 50i. 50p nezvládá, polovinu snímků prostě zahazuje. Nevim jestli se na DVD dá dostat fullHD (v rámci formátu DVD), na to jsou média BD, která se v pinnacle dají taky dělat.
Existoval i nějaký měsíční trial, takže to můžete zkusit.

Nic free neznám, VLMC je furt v nestabilní pre-alfa verzi (padá tak často, že nemá cenu ho pouštět), nevim jak je na to pitivi (součást linuxu) se zpracováním HD.