Autor Téma: Office Outlook 2007  (Přečteno 5878 krát)

milehare

  • Host
Office Outlook 2007
« kdy: 09. 06. 2011, 22:15:28 »
Prosím o radu,z ničeho nic mi nejdou otevírat v tomto programu obrázky z pošty.Přílohy jdou,ale třeba otevřít leták z Makra nejde.Píše to-operace byla zrušena z důvodu omezení platných pro tento počítač,kontaktujte správce systému.Ještě nedávno to šlo.Díky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host


oNdRa

  • Host
Re: Office Outlook 2007
« Odpověď #2 kdy: 03. 07. 2011, 01:32:56 »
Chování tvého Outlooku je velice podivné. Koukal jsem se do nápovědy v Outlooku, zda tam něco nenajdu a skutečně: ve výchozím nastavení blokuje určité typy souborů, ovšem nejedná se o standardní druhy jako pdf,doc,xls, apod. Řešením by mohlo být ukládání příloh na disk a jejich následné spuštění pomocí příslušného programu. Je to ovšem nepohodlné. Kde provést změnu blokovaných typů souborů se mi bohužel zjistit nepodařilo. Asi bych zkusil Outlook přeinstalovat. To by mělo potíže vyřešit...


Franta

  • Host
Re: Office Outlook 2007
« Odpověď #3 kdy: 04. 07. 2011, 01:40:56 »
Pro "milehare" : Slušný člověk za dobrou radu poděkuje.

Chování tvého Outlooku je velice podivné. ... .... Kde provést změnu blokovaných typů souborů se mi bohužel zjistit nepodařilo. Asi bych zkusil Outlook přeinstalovat. To by mělo potíže vyřešit...
Chování jeho Outlooku není vůbec podivné. Podivná je jenom tvoje nic neříkající odpověď na měsíc vyřešený problém, kdy se ti stejně nic zjistit nepodařilo. Kdyby sis otevřel odkaz od "monza", tak už bys možná věděl, kde lze provést změnu blokovaných souborů. A tebou doporučovaná přeinstalace Outlooku opravdu potíže nevyřeší !