Autor Téma: Picasa problem s videi  (Přečteno 8342 krát)

Peta

  • Host
Picasa problem s videi
« kdy: 21. 12. 2010, 22:03:57 »
Dobry vecer vsem, prosim o radu. jsem drobet zoufala. Chci se zeptat, jesli jste nekdo neresil stejny problem. Ja jsem na picasa chtela zverejnit dve videa, jako obvykle, ale cele mi to spadlo, proste to neslo… pak to zlobilo, tak jsem nekolikrat restartovala PC, nekolikrat i preinstalovala picasa, protože to hlasilo problem, ale porad do dnesniho dne mi nejdou zobrazit a nahravat videa. Nevim proc, problemy uz to zadne nehlasi, ale videa to neukazuje a do webovych alb uz nenehrava. Ale ty co jsem tam nahrala do te doby, ty funguji – tedy jen na webu, nikoliv přes programek picasa. a normalne videa v pc mi přes quick player taky funguji…Jako kdyby nekde byla vypnuta nejaka funkce. Neznate nekdo reseni ? Diky moc.  peta@polakovi.net

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin Kos

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 40
Re: Picasa problem s videi
« Odpověď #1 kdy: 23. 12. 2010, 10:16:58 »
Nevím jestli picasa v současné době videa podporuje a ani se mě to nepodařilo v nápovědě najít ale na videa máš od googlu jinou službu http://www.youtube.com/ video tam nahraješ obdobně jako do picasy která je určena výhradně na fotky, účet si tam tvořit nemusíš dáš tam stejné přihlašovací údaje jako do webových alb picasa nebo gmailu.


Peta

  • Host
Re: Picasa problem s videi
« Odpověď #2 kdy: 24. 12. 2010, 22:58:07 »
Na Picasa driv videa normalne fungovala, podporuje tento format. Videa ktera jsem pres prohlizec Picasa nahrala na Web normalne funguji. Ale nova nahrat nejdou. chtela jsem fotky i videa na jednom miste....


Peta

  • Host
Re: Picasa problem s videi
« Odpověď #3 kdy: 25. 12. 2010, 21:43:20 »
HURA HURA. Nasla jsem to. Videa umi Picasa 3.6, ale jakmile povolite aktualizaci na Picasa 3.8, tak uz to nefunguje. Nevim jestli je to nastavenim meho PC, nebo upravami v programku... ale problem jsem vyresila nizsi verzi.


Peta

  • Host
Re: Picasa problem s videi
« Odpověď #4 kdy: 02. 01. 2011, 21:15:20 »
 >:( >:( ... tak bohuzel, problem je stale stejny, po tydnu to zase zhucelo. Ted uz to nelze ani nainstalovat,pise, ze nemuze otevrit pro zapis soubor moviethumb.....

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Ján Lorinczi

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re: Picasa problem s videi
« Odpověď #5 kdy: 15. 01. 2011, 21:27:37 »
Dlho som Picasu nepoužíval,ale viem,že video normálne fungovalo:nástroje-správca priečinkov-u priečinka s videami zaškrtnúť vždy prehľadávať.Lenže ono to vážne nefunguje(mám verziu 3.8).Ale ide to ručne:súbor-pridať súbor do programu Picasa-nájdi príslušné video a ulož.A je v Picase.