Autor Téma: Nokia C 5 - problém  (Přečteno 2997 krát)

Žižka

  • Host
Nokia C 5 - problém
« kdy: 13. 11. 2010, 15:27:18 »
Vážení,
mám internet na stacionárním PC. Koupil jsem si telefon Nokia C 5 a nepotřebuji tudíž internet. Může mi někdo poradit, jak ho odblokovat v telefonu? Děkuji. Ža.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


FARKRAJ

  • Host
Re: Nokia C 5 - problém
« Odpověď #1 kdy: 13. 11. 2010, 16:15:40 »
NEJSPISE BUDES SPAROVAT TELEFON S PC A NEJSPISE TO BUDE POZADOVAT PRISTUPOVY KOD POKUD DAS STEJBEJ V TELEFONU A V PC MELO BY TO SLAPAT 8 :)


FARKRAJ

  • Host
Re: Nokia C 5 - problém
« Odpověď #2 kdy: 13. 11. 2010, 16:18:40 »
PROMIN SPATNE SEM SI PRECETL TVUJ PROBLEM TO CO SEM PSAL TAK SAMOZREJMNE NEPLATI


alesak1188

  • Host
Re: Nokia C 5 - problém
« Odpověď #3 kdy: 21. 11. 2010, 01:47:33 »
Vážení,
mám internet na stacionárním PC. Koupil jsem si telefon Nokia C 5 a nepotřebuji tudíž internet. Může mi někdo poradit, jak ho odblokovat v telefonu? Děkuji. Ža.


Tak jsem si přečetl celkem asi pětkrát a pořád se pozastavuju nad problémem. Internet na desctop PC máš, to je hezkýa to že sis koupil novej telefon, kterej podporuje W-Lan(WIFI), täk už ten internet nepotřebuješ jo? Tak takovej telefon taky chci :-D. Pokud máš internet na PC a máš ho připojenej kabelem, tak ti telefon je celkem na dvě věci, na telefonování a sms. Bud si kup PCI Wifi - 2,4Ghz postačí, instaluj ji do kompu a vytvoř svojí sít  "nepotrebujuinternetZA" ovšem na této síti aktivuj sdílení připojení internetu - důležité. Potom aktivuj na mobilu vyhledání aktivních přístupových bodů a vyber tu svoji a dej připojit, to je všechno. Hodně zdaruz.