Autor Téma: Vypinani monitoru  (Přečteno 25730 krát)

Gigabyte

  • Host
Vypinani monitoru
« kdy: 06. 04. 2010, 17:22:56 »
Zdravim, z niceho nic se mi pri praci na pc vypne monitor a pc zacne tzv hucet.
Jako kdyz se zrychly vetraky pritom teploty jsou kolem 40 stupnu :-|
Nikdy jsem necekal jestli monitor zase naskoci rovnou jsem udelal restart. Udela to tak jednou za tyden.
Nenapada nekoho cim by to mohlo byt ?? Diky za rady :-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


PePE

  • Host
Re: Vypinani monitoru
« Odpověď #1 kdy: 07. 04. 2010, 10:32:16 »
Toto by zaujímalo aj mňa. Monitor prestane zobrazovať, mne tak raz za dva týždne na počítači (ako kedy), ktorý mam nonstop zapnutý v počítačovej sieti. Niekedy sa do zdielaných priečinkov viem aj dostat ale na PC na monitore nič nevidim, nepomože ani výmena monitora ani vzdialená správa. Proste PC ako keby .... hoci na prvý pohlad sa tvári, že je zapnutý.


Gigabyte

  • Host
Re: Vypinani monitoru
« Odpověď #2 kdy: 07. 04. 2010, 11:33:19 »
Ja mam monitor pres kabel DVI z grafiky Ati Readon HD4850. Vsiml jsem si take ze graficka karta ma cervenou diodu, ta zablika pri startu pc a sviti jakmile mi zhasne monitor a roztoci se vetraky na vetsi rychlost i kdyz teploty jsou kolem 40ti stupnu.


morph

  • Host
Re: Vypinani monitoru
« Odpověď #3 kdy: 07. 04. 2010, 22:14:38 »
tak podobná věc se mi stala,akorát se mi monitor vypnul a pak jsem musel resetovat pc,a od té doby při nabíhání win mi ten monitor zase vypnul.Ale bedna a větráky to všechno šlo........bohužel kondíky na základní desce jsou nafouklé a to prý byla příčina.Měnil jsem zákl.desku.Tak uvidíš jak to bude probíhat dál.čus


Gigabyte

  • Host
Re: Vypinani monitoru
« Odpověď #4 kdy: 10. 04. 2010, 23:20:23 »
No tak jsem preinstaloval ovladac graficke karty a uz je pokoj  ::)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0