Autor Téma: Záloha her na N. Wii  (Přečteno 4533 krát)

hela

  • Host
Záloha her na N. Wii
« kdy: 16. 11. 2012, 17:05:58 »
Prosím o radu,případně postup jak zálohovat hry na wii.Máme asi 2 hry které nejvíce frčí,  i přes nejvyšší opatrnost dochází sem tam k nějakému malému škrábanci a bohužel dnes už nám wii nepřečte jednu nejoblíbenější hru.Zkoušela jsem jednu hru klasicky vypálit s Ashampoo6 jako obyč CD ale přesto že mi program hlísil že cd je úspěšně vypáleno,tak to wii nebere.Přiznám se že moc tomu nerozumím, jsem schopna max.přepálit jedno cd/dvd na druhé.A i kdyby se mi to povedlo,asi bude wii nějak blokovaná pro četní přepálených her?
Je tedy prosím nějaké řešení? děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Záloha her na N. Wii
« Odpověď #1 kdy: 17. 11. 2012, 02:52:37 »
Nemám tedy osobně žádnou zkušenost s herními konzolami, ale podobný problém jsem známému řešil u několika her pro PC, které taky vyžadovaly založené CD v mechanice po celou dobu hry.

A našli jsme vynikající program Virtual CD, který nejenže umí obrazy "nekopírovatelných" CD uložit na disk a následně vkládat do virtuálních mechanik, ale dokonce i takto chráněná média šla tímto programem z obrazů vypálit a byla funkční. Jen bylo potřeba ignorovat doporučení, že data možná nepůjdou zapsat na fyzické CD.

Takže zkus a dej vědět i pro ostatní, jestli to takto jde dělat.


kallell

  • Host
Re:Záloha her na N. Wii
« Odpověď #2 kdy: 18. 11. 2012, 17:51:20 »
Ahoj,je to v podstatě jednoduchý.Použij soft "alcohol 120%" ! Píšeš.že sis zkoušela přepálit CD,a že ti to přepalovačky nebere.S tímto softem nebudeš mít problém vytvořit CD 1:1 (a to i s ochranami).Kde ho seženeš ve full verzi nechám na tobě-běžně stáhneš jen trial,shareware,...
 P.S. neříkam,že ti to vyjde,ale já si stěžovat nemohu!Mě to sloužilo,jak jsem potřeboval!


hela

  • Host
Re:Záloha her na N. Wii
« Odpověď #3 kdy: 19. 11. 2012, 18:52:47 »
Ahoj, tak jsem zkusila stáhnout trial(nebo demo) toho Virtual CD, ale problém je v tom,že mi na tu hru nereaguje ani mechanika,v programu mi to stále sděluje,že v mechanice není žádné médium.Před instalací byl požadavek abych aktualizovala asi "ovladače" ?
(bylo to angl.) vypalovačky? ale k ní jsem žádné instalační CD nedostala.Tak ani nevím jak bych je aktualizovala.


hela

  • Host
Re:Záloha her na N. Wii
« Odpověď #4 kdy: 29. 11. 2012, 14:45:22 »
vyřešeno  ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0