Autor Téma: Druhy hardisk  (Přečteno 8138 krát)

Dago

  • Host
Druhy hardisk
« kdy: 04. 04. 2011, 21:58:28 »
Vyměnil jsem zakladni desku kdyz jsem nainstaloval XP houm sp 3 tak vedlejsi hardisk jel a po tom co jsem preinstaloval na XP profesional sp 2 tak hardisk nejde.Bios ho najde a ve spravci zařízení se obevuje taky a piše se tam že maká bez chyby ale v počítači není.Skošel jsem ho odebrat a znovu nainstalovat a nic.Pokud ve spravci zařízení klepnu na vlastnosti a pak na svazky tak mi ho načte ale v tom spodnim okínku nepřiřadí žádné písmeno.Díky za radu

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Yarda

  • Host
Re: Druhy hardisk
« Odpověď #1 kdy: 05. 04. 2011, 06:48:12 »
Napiš, jak je máš zapojené. Tipnul bych si, že je máš jako MASTER a SLAVE na jednom "podvazku" a každý je od jiné firmy, tudíž tam může být nějaká kolize. Dej každý zvlášť a jako MASTER a mohlo by to přejít.


Dago

  • Host
Re: Druhy hardisk
« Odpověď #2 kdy: 09. 04. 2011, 23:25:14 »
mam ho druhych srakach zapojenej s dvd romkou a ikdyz ho tam dam samostatně tak se chova stejně a chová se tak at ho zapojim kamkoliv scimkoliv a ikdyz se ho pokusím přepinovat nemění chování


Martin

  • Host
Re: Druhy hardisk
« Odpověď #3 kdy: 10. 04. 2011, 07:39:32 »
A není náhodou závada jen v tom, že není přiřazeno písmenko jednotky ?
To by šlo snadno. Pravým tlačítkem na "Tento počítač" a vybrat "Spravovat". Pak "Správa disků" a pravým tlačítkem "Změnit písmeno jednotky".


Dago

  • Host
Re: Druhy hardisk
« Odpověď #4 kdy: 10. 04. 2011, 18:16:45 »
Zdravím Martina predem diky za radu hardisk začal spolupracovat.Rád by tě požadal ještě jednou o radu.Win ho nechce otevří bez formátování ale já mám na tom věci o který nechci přijít dalo by se to formátování nějak obejít a otevřít ho ať si to překopíruju a pak teprve naformátuju.Díky za radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0