Autor Téma: Obnova dat z nefunkční paměťové karty  (Přečteno 9850 krát)

Honzík

  • Host
Obnova dat z nefunkční paměťové karty
« kdy: 19. 07. 2011, 20:13:03 »
Ahoj všichni,
jeden můj známý mi dnes volal, že se mu asi pokazila paměťovka ve foťáku a že z ní nemůže dostat vůbec žádné fotky :-( tedy abych to upřesnil, prý ve foťáku chtěl ty fotky prohlížet a načetlo se jich jen několik, ostatní zmizly. No a teď ta paměťovka nejde otevřít na žádném počítači. Ve všech čtečkách se prostě neohlásí a nepřidá se do systému. S největší pravděpodobností neodstranitelná závada, ale přeci jen, nevíte někdo o nějakém způsobu, jak z té porouchané paměťovky dostat fotky? Známý tam prej měl něco pro něj hodně cenného :-/
Díky moc všem předem za pomoc.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


NALIM

  • Host
Re: Obnova dat z nefunkční paměťové karty
« Odpověď #1 kdy: 19. 07. 2011, 21:19:56 »
MIMORADNE USPESNY S PODOBNYM PROBLEMEM JE PRO MNE PROGRAM  RECUVA.JENZE POKUD KOMPL VUBEC PAMETOVKU NEREGISTRUJE BUDE TO PROBLEM.PAK UY JSOU PROGRAMY V RADECH TISICU A TO TAM ZNAMY ASI TAK CENNE VECI NEMEL.


milan

  • Host
Re: Obnova dat z nefunkční paměťové karty
« Odpověď #2 kdy: 20. 07. 2011, 22:30:25 »
souhlasim s tim že existujou placený programy na opravu,... Ale já si sehnal program "zero assumtery recovery" a díky němu jsem zachránil data z nefunkčního HDD,kterej by jinak musel do specializovanýho servisu.(Je to opravářskej program kvuli kterýmu pár opravářu-softeřů pěnííí).Problém vidim jen v tom,že ti to windle neukážou-kartu.S tim zkušenosti nemam.Tak snad jsem ti aspoň trochu pomohl


Honzík

  • Host
Re: Obnova dat z nefunkční paměťové karty
« Odpověď #3 kdy: 21. 07. 2011, 00:27:09 »
Ahoj, moc díky za rady. No právě tam je ten problém, že ta karta se v systému ani nenačte, ale zero assumtery recovery kdyžtak zkusím vyzkoušet.