Autor Téma: hodnocení ůčetních programů  (Přečteno 5720 krát)

franto

  • Host
hodnocení ůčetních programů
« kdy: 19. 08. 2010, 11:27:55 »
Dobrý den, rád bych otevřel kvalitní diskuzi o ůčetních programech, hlavně Pohoda, MoneyS3,Ekonom, Abra G2, Helios Red, ale samozřějmě i jiné. Velice by pomohlo, kdyby názory,hodnocení programů / zkušenosti/ poskytovali účetní, majitelé...protože v různych recenzích jsou častokrát velice protichůdné názory na ten který program. Tato diskuze pomůže začínajícím podnikatelům i ůčetním /můj případ/, aby vybrali správně...Děkuji

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honza

  • Host
Re: hodnocení ůčetních programů
« Odpověď #1 kdy: 10. 09. 2010, 14:31:45 »
Je velmi těžké se orientovat v uvedených produktech a hodnocení bývá vždy velmi subjektivní. Všichni výrobci nabízejí k vyzkoušení demoverzi, kde si každý může otestovat jak mu daný program pasuje. Já si vybral program EKONOM ( www.ekonom-system.cz ), protože mi připadal jednoduchý na naučení a byl za dobrou cenu. Nicméně každý si musí vybrat sám.


konzultant

  • Host
Re: hodnocení ůčetních programů
« Odpověď #2 kdy: 12. 09. 2010, 22:15:50 »
Dobry den,

pokud shanite krabicovy ucetni system, tak bych volil Pohodu. Pokud ale shanite zivy informacni system, se kterym chcete rust, zkuste kouknout na K2:).

Je to vzdy o volbe - poridit si evidencni nastroj (obdoba Excelu), anebo podpurny prostredek, se kterym se chcete dale rozvijet, kdy znate lidi na druhe strane (tvurce softwaru), muzete jim verit a oni Vam dokazi aktivne pomahat...

S pozdravem a pranim hezkeho dne
xxx :)


Hana Peroutková

  • Host
Re: hodnocení ůčetních programů
« Odpověď #3 kdy: 01. 01. 2011, 23:39:49 »
Já používám dva účetní programy pro účetnictví větší firmy používám HELIOS RED naprostá spokojenost. Pro menší firmu a peněžní deník KASTNER SOFTWARE - jednoduchý program, ale nejdou některé výstupu na které jsem zvyklá z heliosu


franto

  • Host
Re: hodnocení ůčetních programů
« Odpověď #4 kdy: 02. 01. 2011, 13:44:21 »
Dobrý den, děkuji za několik názorů na účetní programy,jěště by mě zajímal i program MRP K/S, zná ho někdo, dělá se sním dobře, dá se lehce rozšířit na  síť.....?, děkuji fk

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0