Poslední příspěvky

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Ostatní / Re:ChemPlot
« Poslední příspěvek od Ing. Marek Dlapa, Ph.D. kdy 31. 12. 2018, 18:23:35 »
UPOZORNĚNÍ: Webové stránky dlapa.cz a killinghawk.cz jsou bezdůvodně blokovány zločineckou skupinou operující na hlavním směrovači páteřní sítě CESNET. Webové stránky dlapa.cz a killinghawk.cz jsou plně funkční, avšak uživatelé, jejichž IP adresy jsou na black listu této zločinecké skupiny, jsou přesměrováni na neexistující webové stránky, načež je zobrazena chyba. Jděte prosím na google.com, napište "http://dlapa.cz", "http://dlapa.cz/joinfiles.htm", "http://dlapa.cz/chemplot.htm" nebo "http://killinghawk.cz" do vyhledávacího pole, klikněte na vyhledat a jděte na dlapa.cz, dlapa.cz/joinfiles.htm, dlapa.cz/chemplot.htm nebo killinghawk.cz z archivu Google (klikněte na menu Archiv vedle odkazů).

UPOZORNĚNÍ: Jindřiška alias Jindra Němcová alias Koflerová není autorem knih a aplikací, pod kterými je podepsaný Ing. Marek Dlapa, Ph.D. Radek Matušů není autorem knih a článků, pod kterými je podepsaný Ing. Marek Dlapa, Ph.D.

CAUTION: Web pages dlapa.cz and killinghawk.cz are unreasonably blocked by Czech criminals operating on CESNET main router. Web pages dlapa.cz and killinghawk.cz operate normally but all customers whose IP addresses are on the criminals' black list are redirected to non-existing page and error is displayed. Please, go to google.com, type "http://dlapa.cz", "http://dlapa.cz/chemplot-en.htm", "http://dlapa.cz/joinfiles-en.htm" or "http://killinghawk.cz" in web search edit field, click on search and go to dlapa.cz, dlapa.cz/chemplot-en.htm, dlapa.cz/joinfiles-en.htm or killinghawk.cz from Google web cache (click on menu Cache beside the links).

CAUTION: Jindřiška alias Jindra Němcová alias Koflerová is not the author of the books and applications signed Ing. Marek Dlapa, Ph.D. Radek Matušů is not the author of the books and papers signed Ing. Marek Dlapa, Ph.D.
32
Ostatní / ChemPlot
« Poslední příspěvek od Ing. Marek Dlapa, Ph.D. kdy 20. 12. 2018, 11:14:03 »
Chci se zeptat, proč došlo ke deaktivaci profilu aplikace ChemPlot na slunecnici.cz.
33
Hledám software / Re:Program pro sklad (pokladna,účto,eshop,...) maloobchod
« Poslední příspěvek od petr kdy 02. 12. 2018, 21:59:48 »
Podívejte se na IRL.
34
Nápady a vylepšení / SENIOR
« Poslední příspěvek od IVA kdy 07. 11. 2018, 16:10:03 »
CHTĚLA BYCH PROGRAM POMÁHAJÍCÍ SENIORŮM---  V CIZINĚ MAJÍ PŘEDTIŠTĚNOU VERZI  JMÉNO, ADRESA, ADRESA BLÍZKÝCH V PŘÍPADĚ ZDRAVOTNÍ NEMOCI, TELEFONNÍ ČÍSLA I NA VŠECHNY LÉKAŘE+ ADRESY, NÁZVY LÉKŮ MNOŽSTVÍ A NEMOCI, KREVNÍ SKUPINA, OČKOVÁNÍ, DIABETES,POZNÁMKY.....ATD , SENIOŘI VYPLNÍ A ZALAMINUJÍ A VLOŽÍ DO LEDNICE, K TOMU SAMOLEPKA NA DVEŘE ZEVNITŘ- ŽE JE TO ULOŽENÉ V LEDNICI. ZRYCHLENÁ POMOC PRO ZDRAVOTNÍKY, HASIČE,POLICII....
35
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Mario Hlas kdy 23. 10. 2018, 04:21:23 »
Miniflešku DTM30 32 GB používám už cca 3 roky. Většinou na ni nahraji pár videí, které si pak přehráváme na TV ; když se videa omrzí, smažu je a nahraji jiná. Před týdnem jsem nepochodil - nemohl jsem nic vymazat, Win8 hlásily, že fleška je chráněna proti přepsání. Žádný z předchozích navrhovaných postupů nepomohl. Nepomohl ani ani žádný z další návodů z různých webů (včetně zahraničních), která mně našel Google.
Na 2. (mini)notebooku mám aktuální Ubuntu ; když jsem tuto flešku otevřel v Ubuntu, nebyl problém z ní vymazat všechna videa. Na Win8 jsem pak flešku naformátoval na NTFS a dosud vše běží jak má.
36
Hledám software / Re:jak dostat na flash (FAT32) soubor větší než 5 GB?
« Poslední příspěvek od Martin kdy 30. 09. 2018, 23:54:48 »
To Rudaa :

tres ani Dawe X sice taky moc rozumu nepobrali, ale ty jednoznačně vyhráváš deb.ila vlákna.

Takže :
Odpovídáš na téměř 8 let starou a uzavřenou záležitost. Zbytečně. Toto fórum hloupá slunečnice záměrně zničila.
Nikdo neodpovídal na nic jiného hňupe !!! To jen ty nedokážeš asi pochopit předchozí odpovědi. Byly především o tom, jak to tam dostat a až následně o možnosti konverze souborového systému.
V XP samozřejmě jde formátovat na NTFS, ale dokonce i na zmiňovaný exFat, který ani nedokážeš správně opsat! Stačilo si přečíst mou první odpověď včetně odkazu na wikipedii a věděl bys, jak na to.
Lžeš, že ti starší noťas s XP nevezme flešku v NTFS formátu!

Slámu mlátíš jen ty a měl by ses zamyslet, zda bylo k něčemu dobré to tvé ztrapnění se tady ...
37
Hledám software / Re:jak dostat na flash (FAT32) soubor větší než 5 GB?
« Poslední příspěvek od Rudaa kdy 24. 09. 2018, 11:48:30 »
Stále odpovídáte na něco jiného. V XP nejde formátovat na NTFS ani xFAT. Tak poraď jak kopírovat 4.5 GB na Flešku kterou třeba i zformátují na novém PC na NTFS, ale starší Noťas mi to ve win XP nevezme, chce FAT a tam nejde kopírovat víc jak 4GB. Tak o čem to tady mlátíte slámu s tou konverzí !
38
Ostatní / Re:Nefunčnost odkazu na Slunečnici.cz
« Poslední příspěvek od Ivo Robert kdy 21. 09. 2018, 00:16:12 »
Už cca 3. den jsou odkazy funkční. Načítání stránek "Nové a aktualizované programy" je ale katastroficky pomalé.
39
Ostatní / Nefunčnost odkazu na Slunečnici.cz
« Poslední příspěvek od Ivo Robert kdy 15. 09. 2018, 00:16:20 »
Zdravím, na hlavní stránce Slunečnice se už několikátý den pokouším dostat do aktualizací a novinek přes tam umístěné odkazy https://www.slunecnice.cz/novinky/. Pokaždé na mě vyskočí: 504 Gateway Time-out, jak ve Firefoxu, tak iv Chrome.Nevím, kde je chyba, poraďte.
40
Ostatní / Re:font písma DIN pro
« Poslední příspěvek od Aleš kdy 16. 06. 2018, 11:31:04 »
DIN jsem našel ke stažení zde, vizuálně vypadá dobře. https://ashus.ashus.net/viewtopic.php?t=6
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10