Poslední příspěvky

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od JVc kdy 25. 06. 2019, 20:41:43 »
Vyzkouseno kde co, ale neuspesne. nakonec pomohlo jen spustit destruktivni test "FAKEFLASHTEST.EXE" nemusi ani bezet do konce, ihned se ve sprave disku zmenilo "jen pro cteni" na "online" a jde normalne naformatovat.
22
Ostatní / Re:Zaheslované windows 7 - prosím pomoooc!!!!
« Poslední příspěvek od Rastinbo kdy 21. 06. 2019, 17:00:09 »
23
Ostatní / přestalo mi fungovat usb v tv
« Poslední příspěvek od Terka kdy 07. 06. 2019, 08:47:58 »
Dobrý den,
ještě nedávno mi USB flash disk v tv jel. Dnes jsem si chtěla něco přehrát a USB se na tv vůbec nezobrazí.
Nevíte někdo co stím?
Děkuji za odpovědi.
24
Ostatní / Re:E-Mail Mozilla
« Poslední příspěvek od Josef Jirásek kdy 17. 05. 2019, 08:17:50 »
Při užívání prohlížeče Mozilla Firefox se mi poslední dobou obvykle stává, kdžy chci něco uložit do záložek, že při kliknutí na 3 vodorovné tečky vedle webové adresy naběhne v přvním řádku nabídky místo PŘIDAT ASTRÁNKU OD ZÁLOŽEK. text - UPRAVIT ZÁLOŽKU. Čím to může být způsobeno, protože k tomu nikdy dříve nedocházel.o
25
Hledám software / jak na kameru
« Poslední příspěvek od martin kdy 11. 05. 2019, 20:19:43 »
zdravím.
prosím poradí někdo jak stáhnout ze staré videokamery panasonic NV-GS27 záznam z kazet do počítače.
děkuji
26
Ostatní / Re:program na psaní a tisk
« Poslední příspěvek od draha somova kdy 26. 03. 2019, 21:38:27 »
provozni doba
27
Ostatní / Re:BS Player
« Poslední příspěvek od Marko kdy 20. 03. 2019, 03:10:04 »
V modernom svete už netreba žiadný BS player stačia tieto dva weby https://sledujserialy.to/ a https://www.sledujfilmy.to/
28
Hledám software / Jaky antivir?
« Poslední příspěvek od Anila kdy 18. 02. 2019, 19:28:18 »
Jaky antivir a kde ho vzit? W.Defender se najednou rozhodl nefungovat (je to proto, ze odted se bude za fsechno platit?) Kdyz si na Slunecnici vyberu nejaky antivir pocinaje Avastem, hlasi mi to, ze na mem PC pravdepodobne nepujde spustit. Moc PC nerozumim. No, vlastne vubec nerozumim. Uvitam kazdou dobrou radu. Myslim, ze mam W 8.1. Taky budu mit nejake trosky antivirů z minula, ktere spi ... vite, kde. Ze bych je umela indentifikovat a pred novou snahou o instalaci nejakeho antiviru deletovat, jak kdosi kdesi radi, neni realne. Na PC jen pracuji. Rady, abych si pozvala odbornika, prosim, nezasilat.
Děkuji všem odvážným a hodným dušičkám.
29
Hardware / Re:Nejde mi nacitat externy HDD
« Poslední příspěvek od JaBr kdy 19. 01. 2019, 09:03:45 »
Zdravím
Možno som to prehliadol a niekde tu už je info o tom s čím mám problém........
Mám nové NAS QNAP 231P do ktorého som vložil na skúšku dva pôvodne externé disky na ktorých boli nejaké dáta. Išlo iba o skúšku či žije. Nič som nenastavoval, nekonfiguroval. Iba som stiahol a nainštaloval k tomu software a odskúšal či vôbec chodí. Teraz som disky zas chcel vrátiť naspäť ako externé aby som do NAS už dal reálne nové disky do neho určené.
Tie pôvodné externé s ktorými som ho zapol ale zblbli v NAS. Teraz pri pripojení mi win hlási že našiel miesto jedného až 5 diskov a upozorňuje ma že je nutné všetky naformátovať pred prvým použitím. Proste niečo sa s nimi stalo a čo je najhoršie aj keď na nich nebolo nič životne dôležite je to očividne stratené.
Neviete poradiť či sa stalo a hlavne či sa nejak takéto disky a dáta dajú nejak zachrániť a obnoviť.
Ďík za každú radu.
30
Ostatní / Re:ChemPlot
« Poslední příspěvek od Ing. Marek Dlapa, Ph.D. kdy 31. 12. 2018, 18:23:35 »
UPOZORNĚNÍ: Webové stránky dlapa.cz a killinghawk.cz jsou bezdůvodně blokovány zločineckou skupinou operující na hlavním směrovači páteřní sítě CESNET. Webové stránky dlapa.cz a killinghawk.cz jsou plně funkční, avšak uživatelé, jejichž IP adresy jsou na black listu této zločinecké skupiny, jsou přesměrováni na neexistující webové stránky, načež je zobrazena chyba. Jděte prosím na google.com, napište "http://dlapa.cz", "http://dlapa.cz/joinfiles.htm", "http://dlapa.cz/chemplot.htm" nebo "http://killinghawk.cz" do vyhledávacího pole, klikněte na vyhledat a jděte na dlapa.cz, dlapa.cz/joinfiles.htm, dlapa.cz/chemplot.htm nebo killinghawk.cz z archivu Google (klikněte na menu Archiv vedle odkazů).

UPOZORNĚNÍ: Jindřiška alias Jindra Němcová alias Koflerová není autorem knih a aplikací, pod kterými je podepsaný Ing. Marek Dlapa, Ph.D. Radek Matušů není autorem knih a článků, pod kterými je podepsaný Ing. Marek Dlapa, Ph.D.

CAUTION: Web pages dlapa.cz and killinghawk.cz are unreasonably blocked by Czech criminals operating on CESNET main router. Web pages dlapa.cz and killinghawk.cz operate normally but all customers whose IP addresses are on the criminals' black list are redirected to non-existing page and error is displayed. Please, go to google.com, type "http://dlapa.cz", "http://dlapa.cz/chemplot-en.htm", "http://dlapa.cz/joinfiles-en.htm" or "http://killinghawk.cz" in web search edit field, click on search and go to dlapa.cz, dlapa.cz/chemplot-en.htm, dlapa.cz/joinfiles-en.htm or killinghawk.cz from Google web cache (click on menu Cache beside the links).

CAUTION: Jindřiška alias Jindra Němcová alias Koflerová is not the author of the books and applications signed Ing. Marek Dlapa, Ph.D. Radek Matušů is not the author of the books and papers signed Ing. Marek Dlapa, Ph.D.
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10