Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Petr 87 kdy 27. 08. 2017, 14:37:17 »
Ahoj,
taky mi nešla zformátovat flashka a házela hlášku: "disk je chráněn proti zápisu".
Vyzkoušel jsem několik tady zmíněných postupů. Nakonec zabral pouze postup od Jeffose na 4. stránce.
82
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Mokve kdy 22. 07. 2017, 12:16:20 »
Také jsem řešil problém se zamčením u Kingston 64GB flash disku. Nakonec pomohl prográmek Phison Format & Restore ... trochu sem měl obavy, přišel mi podezřelý, ale po projetí antivirem ok. Po spuštění se neptá na disk, rovnou dát restore a provést. Jak jsem z toho vyrozumněl, tlačítko Restore uvede flashku do továrního nastavení, takže znovu zformátovat a je to ok! :-)
83
Hledám software / instalace hry
« Poslední příspěvek od pavel8 kdy 08. 07. 2017, 11:35:18 »
koupil sem hru sniping games of all time2-the royal marines commando-hra se vubec neinstaluje muze my nekdo poradit co stahnout za program instalace te hry diky pavel8
84
Hledám software / Re:vypálení filmu na DVD z PC
« Poslední příspěvek od jaroslav kleňha kdy 24. 06. 2017, 22:30:17 »
Dobrý den. Mám takový hloupý dotaz. Nejde mě vypálit v Neru film .avi na DVD disk. Nenabízí mě to žádnou "vypalovačku" Bez toho to asi nejde že? Já to na tomto PC nikdy nedělala, přitom je už letitej, ale vypalovačka by tam měla být. Jestli není, tak je možné, že nám ji kamarád, co se nám občas stará o PC oddělal? Dával tam větší paměť nebo co. Vůbec nevím jak to vypadá, jak to funguje. Díky moc. H.
85
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od tualatincz kdy 06. 06. 2017, 19:37:21 »
Ahoj, taky přihodím do mlýna návod:
Po prostudování tématu, vyzkoušením všech zde napsaných návodů jsem to chtěl vzdát a jít reklamovat.
Dle mě mi ji možná zamkl antivir avast, když jsem tam chtěl několikrát nahrát crack na hru i jej z ní překopírovat ikdyž jsem dal ve virovéí truhle zapamatovat a přidávat vyjímky atd...
Disk GOODRAM 32GB (potřeboval jsem rychle 32GB :-) )
Jiné PC jsem momentálně neměl k dispoziji, jinak bych vyzkoušel jinde, ale připojil jsem ji k mobilu s androidem, mám opačný kabel na připojení flash disku, sám se po připojení chtěl formátovat a úspěšně.
Takže takhle u mě vyřešeno.
86
Hledám software / Re:Program na střih videa
« Poslední příspěvek od Matěj kdy 22. 05. 2017, 13:12:49 »
Díky za návrh. Zkusím a uvidím, jak to pošlape. :)
87
Hledám software / Re:Program na střih videa
« Poslední příspěvek od ivan z košíc 66r. kdy 20. 05. 2017, 10:42:50 »

používam freemake video converter ,dajú sa vystrihovať nepotrebné časti:http://www.freemake.com/sk/free_video_converter/,má aj češtinu a je free
88
Hledám software / Program na střih videa
« Poslední příspěvek od Matěj kdy 19. 05. 2017, 12:44:47 »
Ahoj, neporadil by tu někdo program na úpravu videa. Klidně jenom trial verzi. Potřebuji si jenom trochu sestříhat video z akční kamery od lamaxu. Formát je to MP4 a kodek H.264, takže program co tohle vezme. Poradil by někdo?
89
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Daniel kdy 17. 05. 2017, 23:49:57 »
Taky jsem měl problém s tím, že přes veškeré snažení, všechny možné rady, mi pořád flashka psala, že je chráněná proti zápisu. Pomohl mi teprve až tento web : http://flashboot.ru/iflash/ ,
kde zadáte VID a PID své flashky (návod na zjištění: https://www.synology.com/cs-cz/knowledgebase/DSM/tutorial/Compatibility_List/How_do_I_check_the_PID_VID_of_my_USB_device) a
stáhnete daný soubor který se nachází v posledním sloupci "UTILS", může tam být buďto odkaz, nebo rovnou přesměrování na soubor. Otevřete v PC a je to :)
90
Nápady a vylepšení / Postesknutí
« Poslední příspěvek od Richard First kdy 05. 04. 2017, 13:33:59 »
Dobrý den, mrzí mne, že když si najdu nějakou aplikaci tak mne upozorní ,že nepůjde na PC spustit a je jich hodně. Mně by zajímalo kdy začnete nabízet akzuálnější věci, já mám Windows 10 a sním Vaše věci nekomunikují.
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10