Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Hledám software / Re:Stomatologicky Program?
« Poslední příspěvek od Loggan kdy 16. 02. 2018, 20:34:19 »
72
Hledám software / Stomatologicky Program?
« Poslední příspěvek od Mario kdy 15. 02. 2018, 13:54:05 »
Mohl byste mi říct dobrý stomatologicky Program ? Děkuji za odpověď...
73
Dobrý den,
tato situace mě velmi mrzí a omlouvám se za ni.
Instalační soubor byl na Slunečnici od roku 2010. V roce 2016 byl soubor aktualizován. Všechny programy pravidelně kontrolujeme a v případě, že některý program zachytí hrozbu a nejedná se o planý poplach, program odstraníme.
U tohoto stejného instlátoru žádný antivir (ani Eset) v roce 2016 a několikrát opakovaně při kontrole v roce 2017 hrozbu nezaznamenal.
Závadný kód instalátoru z roku 2016 se objevil až letos u Esetu.
Používal-li jste počítač bez antiviru, základní online kontrolu zda-li není nakažen můžete provést např. zde:
https://www.eset.com/cz/online-scanner/

74
Mám problém s programem / ESET nahlásil virus u programu staženého ze slunečnice
« Poslední příspěvek od karelstransky kdy 10. 02. 2018, 21:34:25 »
Tohle jsme stáhli

https://www.slunecnice.cz/sw/free-sound-recorder/

a ESET na to tohle:

Protokol
Protokol kontroly
Verze detekčního jádra: 16883 (20180210)
Datum: 10.02.2018  Čas: 21:09:06
Kontrolované disky, složky a soubory: C:\Users\david\Downloads\FreeSoundRecorder.exe
C:\Users\david\Downloads\FreeSoundRecorder.exe » NSIS » setupFreeSoundRecorder.exe » INNO » {tmp}\Fusion.dll - varianta infiltrace Win32/FusionCore.L potenciálně nechtěná aplikace - vyléčen smazáním [1]
C:\Users\david\Downloads\FreeSoundRecorder.exe » NSIS » setupFreeSoundRecorder.exe » INNO » script_decompiled.pas - Win32/Adware.RK.AW aplikace - vyléčen smazáním [1]
C:\Users\david\Downloads\FreeSoundRecorder.exe » NSIS » setupFreeSoundRecorder.exe » INNO - varianta infiltrace Win32/BundleLoader.G potenciálně nechtěná aplikace - vyléčen smazáním [1]
Počet kontrolovaných objektů: 392
Počet nalezených hrozeb: 3
Počet vyléčených objektů: 3
Čas ukončení: 21:09:19  Celkový čas kontroly: 13 sek (00:00:13)

Poznámky:
[1] Objekt byl vymazán, obsahoval pouze škodlivý kód.

Problém je v tom, že už to doma spustili dřív než jsem naistaloval eset
SAKRA...
Mohu požádat někoho ze slunečnice o vysvětlení?
75
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Hajjar kdy 08. 02. 2018, 13:28:24 »
Taky jsem se přesvědčil, že uvedené rady nefungují. Mezitím ceny klesly. A kurvítka jsou už všude. A navíc musím bezdůvodně platit autorské poplatky! Koupím si radši notýsek.
76
Ostatní / slunečnice - android
« Poslední příspěvek od Daniel Tengler kdy 08. 02. 2018, 07:43:56 »
Moderuje někdo sekci Android?
https://www.slunecnice.cz/android/
No nevím, ale aplikace pro Android psané
rozsypaným čajem v arabštině, hindi a jiné je dost divné.
Kolik z takových aplikací na pozadí mobilních zařízení krade data?
Dejte to Prosím do pořádku, případně při schvalování příspěvků prekládejte.
Děkuji

Nerozumím textům :
مصحف معلم كامل للشيخ محمود خليل الحصري بروايوة ورش بدون انترنت بعد تحميل السور
الشيخ الحصري بصوته الندي ومع ترديد الأطفال في مصحف معلم كامل برواية ورش بجودة عالية من خلال هذا التطبيق المميز بواجهته السهلة الاستخدام اضافة الى خاصية تحميل السور والاستماع الى التطبيق بدون انترنت وايضا خاصية تصفح مواقع أخرى مع الاستمرار في الاستماع للتطبيق في الخلفية كما يمكن مشاركة ملفاته الصوتية واستعمالها كرنة هاتف أو منبه وغيرها
للبحث عن التطبيق :
77
Nápady a vylepšení / Re:Autorizace
« Poslední příspěvek od Tomáš F. kdy 16. 12. 2017, 14:53:51 »
Dobrý den,
stačí když napíšete  na info@slunecnice.cz o jaké konkrétní programy jde.
78
Nápady a vylepšení / Autorizace
« Poslední příspěvek od Zdeněk kdy 11. 12. 2017, 09:27:08 »
Dobrý den,
možná jsem to jen přehlédl, ale v sekci "Pro autory" mi chybí možnost autorizace. Tj. pokud autor objeví na Slunečnici svůj program, měl by mít možnost stáhnout si jej ke svému účtu (příp. pokud měl ten program pod starým účtem, stáhnout si jej k novému).

Visí zde pak několik programů, ke kterým se vlastně už nikdo nedostane, neboť je někdo jen (jednorázově) přidal a autor je už nemůže editovat a aktualizovat.

Děkuji.
79
Ostatní / Re:Převaděč mluvené řeči do písma
« Poslední příspěvek od Jiří Kaňovský kdy 30. 11. 2017, 22:21:06 »
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jestli existuje nějaký program na převod mluvené řeči do písma tak, aby bylo možné se bavit se sluchově postiženým.
80
Hardware / Re:Připojení disku 3TB k WIN XP nebo WIN 7
« Poslední příspěvek od Barbucha kdy 08. 11. 2017, 17:13:37 »
Apropo ještě jedno řešení problému velkých disků na XP.
Stáhněte si  Paragon GPT Loader
z https://www.paragon-software.com/technologies/components/gpt-loader/ , nebo od jinud.
Spolehlivě řeší problém velkých disků na XP instalací driveru, který zkonvertuje tabulku MBR systém  adresace zvoleného disku na 
GPT, čímž si otevřete diskové pole do 128TB.
popis na https://diit.cz/clanek/paragon-gpt-loader-elegantni-reseni-pro-3tb-disky-v-32bitovych-windows-xp
funguje dobře.
čus a software komunismu zdar.
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10