Autor Téma: Zvuk  (Přečteno 39861 krát)

Tonda

  • Host
Zvuk
« kdy: 09. 06. 2011, 15:49:58 »
Dobrý den,mám prosbu měl jsem win xp a preinstaloval jsem si na vistu, ale od té doby mi to nejde zvuk. Ukazuje mi to tuto větu "Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení prosím proaďte. MOC PROSÍM.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


monza

  • Host
Re: Zvuk
« Odpověď #1 kdy: 09. 06. 2011, 16:58:40 »


franto

  • Host
Re: Zvuk
« Odpověď #2 kdy: 09. 06. 2011, 18:38:24 »
postupujte tak: start-ovládací panely-systém- správce zařízení- zobrazí se vám položka:multimediální zvukový adaptér a při něm žlutý otázník nebo vykřičník, klikněte na tuto položku pravým tlačítkem myši a vyberte :odinstalovat, poté počítač restartujte a vyčkejte až se objeví hláška: nalezen nový hardwér, klikněte na něj, a vyberte položku nainstalovat ovladač automaticky/ je dobré být připojen k internetu/, postupujte dle jednotlivých kroků, co se vám nabízí.  Když to nepomůže, je třeba zjistit jaké zvukové zařízení máte v počítači/ pomůže i nainstalovat diagnostický program PC Wizard/, a opět ve správci zařízení se dostat na multimediální zvuk. zařízení se žlutou ikonou- pravým klik- vlastnosti- ovladač- aktualizovat ovladač, a pak postupovat už ne automaticky vyhledat ovladač, ale ručně, když znáte jaké zařízení máte, lehko s k němu dostanete, vyberte ze seznamu to vaše a nainstalujte. Vím, je to víc psaní ,ale zřejmě to je pro vás takto vhodné, určitě se to podaří, on vám totiž zmizel ovladač při instalaci jiné verze operačního systému.


monza

  • Host
Re: Zvuk
« Odpověď #3 kdy: 09. 06. 2011, 19:00:59 »
Pro "Franto"

Přesně toto by si přečetl po kliknutí na můj odkaz.


cordey

  • Host
Re: Zvuk
« Odpověď #4 kdy: 03. 07. 2011, 16:10:10 »
 :( A co když jsem mi Vámi uvádění Multimediální .... blboun NEZOBRAZÍ? nIC TAKOVÉHO TAM NEMÁM. Co pak?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


?

  • Host
Re: Zvuk
« Odpověď #5 kdy: 03. 07. 2011, 16:33:16 »
:( A co když jsem mi Vámi uvádění Multimediální .... blboun NEZOBRAZÍ? nIC TAKOVÉHO TAM NEMÁM. Co pak?
                                  pak jsi Blboun Ty


Franta

  • Host
Re: Zvuk
« Odpověď #6 kdy: 04. 07. 2011, 01:55:11 »
Pro "Tonda" : Slušný člověk za dobrou radu poděkuje.

Pro "cordey" a "?" : Blbouni jste oba dva především proto, že znovu otevíráte dávno vyřešený problém. Už před měsícem správně poradil "monza" a vy teď k tomu plácáte nějaké hlouposti ...


Honzík

  • Host
Re: Zvuk
« Odpověď #7 kdy: 07. 07. 2011, 20:48:59 »
Pro "Franta": Co to má jako znamenat to tvoje "Slušný člověk za dobrou radu poděkuje" pod každou diskusí? To si léčíš nějakej komplex? Myslím, že to každý pochopí, není nutné abys títmo tvým "posteskem" neustále plevelil diskuse....


hana

  • Host
Re:Zvuk
« Odpověď #8 kdy: 19. 01. 2017, 13:02:50 »
Dobrý den .
nevíte proč mi po restartování počítač píše NENÍ NAINSTALOVÁNO ŽÁDNÉ VÝSTUPNÍ ZVUKOVÉ ZAŘÍZENÍ ?????
Prosím poradte mi jak to mám opravit.