Autor Téma: vypálení filmu na DVD z PC  (Přečteno 129810 krát)

handulina

  • Host
vypálení filmu na DVD z PC
« kdy: 03. 01. 2011, 12:12:51 »
Dobrý den. Mám takový hloupý dotaz. Nejde mě vypálit v Neru film .avi na DVD disk. Nenabízí mě to žádnou "vypalovačku" Bez toho to asi nejde že? Já to na tomto PC nikdy nedělala, přitom je už letitej, ale vypalovačka by tam měla být. Jestli není, tak je možné, že nám ji kamarád, co se nám občas stará o PC oddělal? Dával tam větší paměť nebo co. Vůbec nevím jak to vypadá, jak to funguje. Díky moc. H.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Yarda

  • Host
Re: vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #1 kdy: 03. 01. 2011, 13:47:31 »
Tady Ti psaná rada asi moc nepomůže, když ani nevíš, jak vypalovačka vypadá. Zanes to k někomu zkušenějšímu, ať se podívá v jakém stavu (HW i SW) ten noťas je. Pokud Nero žádnou mechaniku nenabízí, tak tam buďto není nebo je již nefunkční. Může být i zakázaná v BIOSu.


  • Host
Re: vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #2 kdy: 03. 01. 2011, 14:04:40 »
Také tam můžeš mít jen mechaniku na přehrávání a ne na vypalování pokud už je PC hodně  letitej


handulina

  • Host
Re: vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #3 kdy: 03. 01. 2011, 14:42:40 »
No notebook je to tento, tenkrát to bylo něco :-)

http://www.i4next.cz/notebook-dell-latitude-d600-p-463.html

to říkal manžel, že by to tam mělo být, ale ten tomu rozumí ještě víc jak já :-)  No nic, stejně budeme muset koupit nový, tento už sotva chrochtá. Mě jen bylo divné, proč mě to nejde, že snad na tom nemůže být nic tak složitého. Každopádně moc děkuji H.


Milan

  • Host
Re: vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #4 kdy: 03. 01. 2011, 18:23:18 »
Zdravim,

na uvedenje stranke su parametre toho notebooku - DVD-ROM-8x znamená len čítačku a nie napalovačku, takže na tomto sa to nebude dať napáliť

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


handulina

  • Host
Re: vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2011, 19:42:24 »
moc děkuji, takže se tady potím zbytečně :-)


remesova.r

  • Host
Re: vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #6 kdy: 04. 01. 2011, 13:53:39 »
zdravim,mam problem.mam program ashampoo burning studio 6.vypalim filmna dvd,v notasu jde spustit,na pc jde spustit,ale v dvd ne.tam mi jde jenom zvuk a ne obraz,rika to,ze tento video kodek neni podporovan.diky za radu


Yarda

  • Host
Re: vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #7 kdy: 04. 01. 2011, 18:58:33 »
Podle těchto příznaků soudím, že film není vypálen ve správném DVD(MPEG2) formátu, ale jen jako AVI a obraz používá kodek, který stolní přístroj nezná.
Řešení mohou být:
1. Překonvetrovat obraz do formátu, který přístroj zvládne a znovu vypálit.
2. Získat film z jiného zdroje.
3. Pokusit se o upgrade firmware přehrávače. (Příliš si od toho neslibuji.)


jaroslav kleňha

  • Host
Re:vypálení filmu na DVD z PC
« Odpověď #8 kdy: 24. 06. 2017, 22:30:17 »
Dobrý den. Mám takový hloupý dotaz. Nejde mě vypálit v Neru film .avi na DVD disk. Nenabízí mě to žádnou "vypalovačku" Bez toho to asi nejde že? Já to na tomto PC nikdy nedělala, přitom je už letitej, ale vypalovačka by tam měla být. Jestli není, tak je možné, že nám ji kamarád, co se nám občas stará o PC oddělal? Dával tam větší paměť nebo co. Vůbec nevím jak to vypadá, jak to funguje. Díky moc. H.