Autor Téma: explorer.exe  (Přečteno 14243 krát)

Ja

  • Host
explorer.exe
« kdy: 07. 08. 2014, 01:38:38 »
Cau lidi,potrebuji poradit.
Kdyz otevru "tento pocitac"
Na "C" mam windows,antivir atd....
Na "E" si ukladam hry,filmy,fotky atd...
Jakmile otevru "E" a tam jakoukoliv slozku a chci treba kopirovat (odstranit,vyjmout) do telefonu,na kartu nebo jen na plochu vzdy mi to vyhodi okno ze "Explorer.exe" prestal fungovat a pak at udelam cokoliv tak bud se zavrou vsechny otevreny okna,nebo to zamrzne a musim restartovat.V PC se nevyznam,poradte co s tim.Dik.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


laran

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re:explorer.exe
« Odpověď #1 kdy: 08. 08. 2014, 21:42:37 »
1. stiahni si Total Commander http://www.slunecnice.cz/sw/total-commander/
2. choď cez Total Commander na E:
3. (ak sa ti zobrazí E: disk) daj zobraziť v Total Commanderi skryté súbory a napíš aké si tam našiel (malo by stačiť ich vymazať, ale na vlastné nebezpečenstvo)



Daniel Tengler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 270
  • Jen nejsilnější přežijí ....
    • sw4all.cz
Re:explorer.exe
« Odpověď #2 kdy: 10. 08. 2014, 10:09:18 »
Otevřít a změnit :
Ovládací panely => Možnosti složky =>> karta Zobrazení =>> zaškrtnou políčko "Vždy zobrazit ikony, nikdy ne miniatury"

nebo  zadat do příkazu:
rundll32.exe shell32.dll,Options_RunDLL 0
 
« Poslední změna: 10. 08. 2014, 10:11:46 od Daniel Tengler »
Více informací = rychlejší odpověď


Ja

  • Host
Re:explorer.exe
« Odpověď #3 kdy: 17. 08. 2014, 01:25:47 »
Diky vsem za namahu a snahu me poradit,ovsem nic nepomohlo....
Total Commander nefungoval a podle navodu Pana Tenglera upravit nastaveni v nastaveni atd.....
Moznost "Vždy zobrazit ikony, nikdy ne miniatury" jsem ani nenasel.
Protoze,to zacalo vyhazovat vic a vic chyb a hlaseni o chybach,necham cely PC predelat,zjistil sem v servisu ze,je spatne nainstalovany Win.
Jeste jednou VSEM DEKUJI.


Franta

  • Host
Re:explorer.exe
« Odpověď #4 kdy: 17. 08. 2014, 03:42:26 »
1/ Co to je "Total Commander nefungoval" ?? Je to nejlepší souborový manažer na světě! Nikdy jsem ho neviděl nefungovat. Neznalým ale může jejich vinou způsobit více škody než užitku. Je to příliš silný nástroj. Viz "smazání skrytých souborů", jak velmi hloupě radí laran.

2/ Volba "Vždy zobrazit ikony, nikdy ne miniatury" je v možnostech složky na Win 7, na Win XP opravdu nebyla. A ty jsi v dotaze OS nespecifikoval (jeden ze zásadních nedostatků dotazu).

3/ "Je špatně nainstalovaný Win." To je taky dost ptákovina. Samotné Windows nejde špatně nainstalovat, lze jen např. nedoinstalovat všechny potřebné ovladače, vhodný až nutný software třetích stran atd. Jinak se postupem času v závislosti na schopnosti nebo spíše neschopnosti uživatele nainstalovaný systém postupně "ničí", což může vést až k potřebě celé nové instalace.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Cvolton

  • Host
Re:explorer.exe
« Odpověď #5 kdy: 25. 08. 2014, 00:24:17 »
Chyba je jistě ve vadném disku, chyby se budou nejspíše dít, dokud jej nevyměníš - nedávno se to stalo u nás doma na notebooku, vyměnili jsme jej a všechno šlo. Jestli jsi to dal do servisu, tak tam ti ho asi už vymění. Je to prostě chyba Hardwaru a ne Softwaru, čímž nebude fungovat nic. Možná bych to zkusil projet CHKDSKem


Franta

  • Host
Re:explorer.exe
« Odpověď #6 kdy: 29. 08. 2014, 22:21:58 »
Pro Ja :
A co tak napsat, jak to všechno dopadlo? Ani jsi neuvedl OS a ani to zda je HDD logicky rozdělený nebo máš fyzicky dva.

Nemusela by se tady objevit stupidní rada od Cvolton (mimo jiné značně zpožděná), který ani netuší, že pravděpodobnost SW závady je mnohem větší než pravděpodobnost HW závady. Ale ví to "jistě".


Cvolton

  • Host
Re:explorer.exe
« Odpověď #7 kdy: 11. 11. 2014, 23:21:03 »
@Franta: Mě to pomohlo se třemi disky. Dva jsou funkčně v provozu, třetí jsem raději vyměnil. Vím, dost opožděná reakce. Souhlasím s tím, že by se hodilo napsat výsledek