Autor Téma: Vypálení AVI na DVD  (Přečteno 48061 krát)

Janett

  • Host
Vypálení AVI na DVD
« kdy: 09. 07. 2013, 12:32:45 »
Dobrý den, prosím o radu, kterým programem vypálit na DVD filmy ve formátu AVi, aby šly přehrávat na klasickém DVD přehrávači. Jednu diskuzi k tomuto tématu jsem už zde našla, ale tam zmiňovaný program mi nejde stáhnout, hlásí to vir.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #1 kdy: 09. 07. 2013, 14:53:16 »
Aspoň jsi mohla napsat, co je to za "zmiňovaný program", u kterého ti hlásí vir. Velmi často jsou to jen plané poplachy!

Na vytvoření DVD filmu z čehokoliv je vynikající Nero Vision.

Nebo si to převeď pomocí Format Factory (viz můj příspěvek před měsícem) a pak vypal třeba v Ashampoo.


Janett

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #2 kdy: 09. 07. 2013, 19:16:18 »
No, tak to je zrovna on, ten který mi hlásí vir - Format Factory


Janett

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #3 kdy: 09. 07. 2013, 23:25:08 »
No, tak to je zrovna on, ten který mi hlásí vir - Format Factory

No, už je nainstalovaný, zkusila jsem to na jiném  počítači, který nemá antivir.
Ale teď nevím, jaký formát zvolit, aby to přehrávač přehrál.
Poradíte ještě?
Děkuji.


Martin

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #4 kdy: 10. 07. 2013, 01:28:49 »
Takže ještě jednou. Dnes stažený instalační program "FFSetupMultilingual3-1-1.exe" ze stránek výrobce

neobsahuje žádný vir !!!

Jottiho testem to dokázat nejde pro velikost instalačního programu, tak alespoň test výsledného produktu :



Už na stránce výrobce je upozornění :

If Anti-virus software report FormatFactory contain virus.
Please don't worry.This is Advertisers Search Toolbar .
If you uncheck install option. It will not affect your computer

Stačí na chvíli vypnout antivirovou ochranu (u hloupějších antivirů - mně Avast falešný poplach nehlásil) a hlavně neinstalovat ten "Ask Toolbar".


Jinak ten správný formát pro DVD video je VOB, do něho AVI v pohodě převedu, ale ještě jsou potřeba soubory IFO a BUP. A ty mně Format Factory nevytvoří, takže buď to neumím nebo je potřeba jiný software. Ještě se na to podívám, jestli je něco free.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Martin

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #5 kdy: 10. 07. 2013, 14:21:37 »
Tak jsem našel tady na Slunečnici free program na vytváření DVD filmů DVDStyler,
ale jednou mi přestal reagovat během zpracování a podruhé sice DVD vytvořil,
to však nešlo přehrát ani v počítači, takže těžko by si s tím poradily stolní přehrávače.
Však i v diskuzi jsou výhrady k jeho "kvalitě". Nedoporučuji.

Mám velmi dobrou zkušenost s použitím Nero Vision na vytváření filmů.

1/ Stáhni si Nero (je to větší, chvilku to vezme).
2/ Spusť jen "Nero Multimedia Suite 10.0.13100.exe" a použij SN z přibaleného textového souboru. Ostatní ignoruj.
3/ Při instalaci zruš VŠE, co je možné, jinak si nataháš ještě spoustu zbytečností. Nepovoluj asociace a nech si nainstalovat jen Nero Burning ROM a Nero Vision.

Pak ti půjdou dělat filmy opravdu kvalitní a snadno.

Nakonec napiš, jak jsi dopadla. Martin


Janett

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #6 kdy: 12. 07. 2013, 13:48:38 »
Martine, děkuji Ti moc za snahu a čas, o víkendu se na to vrhnu a doufám, že se to povede. I když mě technika zrovna moc v lásce nemá.


Janett

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #7 kdy: 14. 07. 2013, 20:25:10 »
Martine, děkuji Ti moc za snahu a čas, o víkendu se na to vrhnu a doufám, že se to povede. I když mě technika zrovna moc v lásce nemá.
Tak bohužel, ale Nero nejde nainstalovat, hlásí to špatný kód a chce to po mně, abych si to koupila. :-(



Ješte jsem se chtěla zeptat, jak k filmu přidám titulky? Mám je zvlášť v souboru s koncovkou .srt


Martin

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #8 kdy: 15. 07. 2013, 11:24:59 »
To Nero nainstalovat jde a nic špatného to nehlásí !!
Nečteš pokyny nebo se jimi neřídíš:
2/ Spusť jen "Nero Multimedia Suite 10.0.13100.exe" a použij SN z přibaleného textového souboru. Ostatní ignoruj.
Otevři si soubor xxxxxx.txt třeba v poznámkovém bloku nebo nebo listerem Total Commanderu (F3) a zkopíruj si do schránky (ctrl+c) řetězec začínající "9X03- ...." a ten pak použij místo toho, který ti nabízí instalační program.



Nebo můžeě na vytvoření filmu použít ConvertXtoDVD. Tento program určitě podporuje vložení titulků.

Je i ve verzi portable (neinstaluje se). Pokud ho budeš chtít nainstalovat, tak MUSÍŠ použít druhou verzi cracku, kterou nedoporučují pro virové nálezy. Je to ale planý poplach, nic špatného se ti nestane. Je to odzkoušeno. Po tu dobu si vypni antivirový program.

Doporučovaný první crack nefunguje, jak má. Přes výsledné video je doplněn nápis vyzývající k zaplacení.


kikin

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #9 kdy: 15. 07. 2013, 15:24:46 »
a ty titulky do filmu (pokud je to avi) můžeš vložit programem http://www.slunecnice.cz/sw/avi-recomp/


vadrag

  • Host
Re:Vypálení AVI na DVD
« Odpověď #10 kdy: 11. 11. 2016, 17:57:50 »
Při stahování FormátFaktoru se zároveň vnucuje instalace AliExpresu! Přesto že jsem odškrtnutím políčka instalaci odmítl normálně se nainstaloval a Avast okamžitě hlásil ohrožení tímto programem.Trvalo dlouho, než se mně jej podařilo odinstalovat pomocí nucené odinstalace.
Proto pozor! Virus není v FF, ale v Aliexpresu !!