reklama

reklama

Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Hledám software / Aplikace
« Poslední příspěvek od Ranga kdy 18. 10. 2017, 21:28:39 »
Ahoj všichni prosím Vás o radu, potřebuji aplikaci která by dokázala např. z pdf do wordu vypsat hodnoty, které bych zadal nebo označil.
např. v pdf souboru bude 5 stran a na každé straně bude libovolný počet textu tento např. LTN-1B-1 no a, aby ten program dokázal vypsat že v celém pdf je např. 20x LTN-1B-1.

Díky za všechny rady Vám.
2
Nápady a vylepšení / Re:Hodnocení webu slunečnice
« Poslední příspěvek od m kdy 13. 10. 2017, 14:00:52 »
Běžně nemám nic proti reklamám, chápu, že se musí provoz webu z něčeho zaplatit. Nakolik jsou užitečné nebo ne ponechávám stranou, stejně jako motivaci zadavatelů (asi to funguje, když si to platí). Opravdu mě ale dostal poměr mezi reklamou a užitečným textem na Slunečnici. Zkusím sem dát obrázek toho, co se mi ukázalo, ať se pokochají i ostatní


Myslíte si, že tohle opravdu stojí tolik za počtení, že budu hledat, jak se k tomu textu pod reklamama dostat (když roztáhnu okno prohlížeče přes obě obrazovky, tak vidím text celý, jen musím okno posunout, aby nebyl přes šev mezi nima, to co je na obrázku je okno maximalizované na jednu obrazovku). Podle mě taková stránka stojí akorát tak za zavření. Přitom Slunečnici jsem míval rád, ale nyní kdykoliv se sem zkusim podívat, rychle zase vycouvám. Já vím, že podobně zaměřené servery na tom nejsou o moc lépe, pokud jde o obsah, ale nevzpomínám si, že bych na stahuj nebo studně měl vůbec problém naleznout obsah mezi reklamama.
3
Nápady a vylepšení / Re:Postesknutí
« Poslední příspěvek od m kdy 13. 10. 2017, 13:04:52 »
Podle mě naprostá většina programů půjde (jen to nikdo ještě nevyzkoušel, nebo si to nechal pro sebe), tedy zkoušel jste to, nebo se spoleháte jen na tu informaci, která nepochybně pochází z doby zveřejnění programu. Program, který byl napsán pro Windows95 a novější by měl být bez problémů (rozhraní opreračního systému se mění tím, že se rozšiřuje), ale stoprocentní jistota není. Určité diskontinuity byly mezi DOS a Vistama (ve vistách a novějších nespustíte celoobrazovkový program pro DOS). Horší to máme my s linuxem, ale na to jsou jiné weby, slunečnice se odjakživa specializuje hlavně na windows a linuxovou instalaci nemá ani u těch programů, kde dostupná je (namátkou třeba VLC).
Rozhodně to stojí za pokus, zejména pokud jste zkušenějším uživatelem.
4
Hardware / Nejde zvuk přes HDMI pouze u O2 TV
« Poslední příspěvek od Michal kdy 02. 10. 2017, 23:48:00 »
Mám propojený PC s TV kabelem HDMI a při přijímání O2 TV je zvuk pouze v PC. Bez změny nastavení funguje zvuk u ostatních videí /youtube a pod/ normálně  na PC i na TV.Na základě jednoho článku jsem provedl nastavení směšovače a zvuk byl i u O2 TV na obojím.Druhý den však opět po zapnutí O2 TV jenom v PC a směšovač zůstal povolen pro oba.Problém je tedy pouze u vysílání O2 TV přijímaném přes PC.
5
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Jerry8 kdy 02. 10. 2017, 10:31:30 »
Zdravím,

dlouho jsem mel problém s moji USB, která byla chráněná proti zápisu při formátovaní.
Pomohlo mi až toto ...
http://www.pny.com.tw/index.php?cls=2&mode=download
Stahnout USB Flash Driver Fix Tool (Ufix-III)
Vybrat restore.

Staženo odjinud, funguje! Díky!
6
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Jakub kdy 02. 09. 2017, 11:15:34 »
nebo spíš takhle, dělám to podle toho 1. návodu (ten 2. nefungoval kvůli tomu že to neni pevný disk) a mám dotaz jestli v tom  ATTRIB DISK CLEAR HIDEN READONLY NOERR není něco špatně (to hidden už jste tady zmiňovaly ale furt mi to píše že to není žádný aktivní pokyn nebo něco v tom smyslu... tak nevíte kdyžtak? :)

Zkuste nahradit příkazem: ATT VOL CLEAR HIDDEN READONLY NOERR
7
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Jakub kdy 02. 09. 2017, 11:11:36 »
Zdravím ;D,

postupoval jsem dle vašich instrukcí.

Po zadání příkazu: ATT VOL CLEAR HIDDEN READONLY NOERR se úspěšně vymazali vlastnosti disku ..dostal jsem se tedy k příkazu: "FORMAT FS=NTFS LABEL="usb nick" QUICK
..poté mi to však psalo chybu: argumenty pro tento příkaz nejsou platné.

Zkoušel jsem již zmíněné programy na vymazání disku, ale stále mi to hlásí, že disk je chráněn proti přepsání.

Už si vážně nevím rady. :-\ Disk byl celkem drahý, účtenku nemohu najít :(

Neexistuje ještě nějaký postup, jak by se dal defragmentovat disk?
8
Operační systémy / Re:Přeinstalovat win8 na win7
« Poslední příspěvek od fofino kdy 27. 08. 2017, 16:35:15 »
Odblokovanie Biosu v notebooku ,oprava biosu po neuspešnej aktualizácii osobne aj poštou celé slovensko nonstop, keywords:odblokovanie bios,oprava bios, www.pcx.sk
9
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Petr 87 kdy 27. 08. 2017, 14:37:17 »
Ahoj,
taky mi nešla zformátovat flashka a házela hlášku: "disk je chráněn proti zápisu".
Vyzkoušel jsem několik tady zmíněných postupů. Nakonec zabral pouze postup od Jeffose na 4. stránce.
10
Hardware / Re:flash disk je chráněn proti zápisu
« Poslední příspěvek od Mokve kdy 22. 07. 2017, 12:16:20 »
Také jsem řešil problém se zamčením u Kingston 64GB flash disku. Nakonec pomohl prográmek Phison Format & Restore ... trochu sem měl obavy, přišel mi podezřelý, ale po projetí antivirem ok. Po spuštění se neptá na disk, rovnou dát restore a provést. Jak jsem z toho vyrozumněl, tlačítko Restore uvede flashku do továrního nastavení, takže znovu zformátovat a je to ok! :-)
Stran: [1] 2 3 ... 10